Blog

HomeBlog

Panele winylowe, o których będziemy dzisiaj mówić, to produkt na naszym rodzimym rynku stosunkowo nowy. Gdy mówimy o winylu naszym klientom, większość osób natychmiast kieruje swoje myśli ku płytkom winylowym znanym z minionej epoki. Zaraz po tym na twarzy naszych rozmówców pojawia się niezbyt przychylny

Panele laminowane to obecnie najpopularniejsze produkty na podłogi. Do niewątpliwych zalet paneli podłogowych możemy zaliczyć bardzo szeroki wybór rodzajów, kolorów, struktur drewna, łatwy montaż (nawet samodzielnie), a także niesamowitą odporność na ścieranie, czy mikrouszkodzenia. Aby ułatwić wybór odpowiednich paneli przyjrzymy się oznaczeniom umieszczonym na poszczególnych

Witając nowego członka rodziny w domu i podejmując się urządzenia jego pokoju chcemy, aby wszystkie materiały zastosowane w pokoju były najlepszej jakości. Pieczołowicie wybieramy materiały, faktury i kolory, dbamy o bezpieczeństwo malucha, jego i naszą wygodę, a także ładny wygląd całego wnętrza. Rozpoczynając cały proces nie zdajemy sobie sprawy z tego, że wybrane materiały, przedmioty oraz podłoga do pokoju dziecka będą musiały zmierzyć się z wieloma próbami i staną się świadkami niejednej kosmicznej wyprawy na księżyc, czy też bitwy ze straszliwym i okrutnym smokiem.

Każdy inwestor budujący dom wcześniej czy później stanie przed decyzją, jakie drzwi zewnętrzne wybrać. Będzie się zastanawiał, jakie parametry powinno mieć najlepsze skrzydło drzwiowe, czy skłaniać się ku naturalnym materiałom takim jak drewno, a może zadbać o bezpieczeństwo i dobrą klasę antywłamaniową i wybrać stricte drzwi antywłamaniowe? Do tego dochodzi jeszcze kwestia finansowa i oczywiście wybór dobrego producenta drzwi, a także salonu sprzedaży.

Stając przed wyborem drzwi wewnętrznych, początkowo wydaje nam się, że wybór koloru oraz stylu naszych nowych drzwi, to jedyne co musimy zrobić. Jednak wraz z powolnym zagłębianiem się w temat i przeglądaniem ofert producentów drzwi, zaczynają pojawiać się wątpliwości. W dzisiejszym wpisie postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jakie drzwi wewnętrzne wybrać i jakie rozwiązania są obecnie dostępne na rynku.

Drzwi wejściowe pełnią nie tylko funkcje reprezentacyjne, ale także zabezpieczają Twoją nieruchomość przed intruzami oraz stanowią barierę termiczną i akustyczną. Jak każdy element wykończenia wnętrz, tak i drzwi wejściowe wymagają okresowej wymiany.

Bezpieczeństwo oraz spokój naszych bliskich są dla każdego bardzo istotne, dlatego wybierając drzwi wejściowe do mieszkania w bloku lub apartamentowcu należy wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych aspektów. Konstrukcja, klasa antywłamaniowa, izolacja akustyczna, materiał, z którego zrobione są drzwi oraz wygląd. Taka ilość parametrów, o których musimy pomyśleć, może sprawić, że wybór drzwi będzie trudny. Jak dodamy do tego szeroką ofertę rynku, w której często trudno się odnaleźć, to decyzja o zakupie drzwi może być obarczona jeszcze większym stresem.
Wybierając drzwi do mieszkania warto skorzystać z porad wykwalifikowanych doradców, którzy dobrze znają ofertę producentów drzwi oraz nowinki technologiczne.

Zawiasy to element drzwi, któremu przy zakupie drzwi wewnętrznych nie poświęcamy zbyt dużo uwagi. Często temat zawiasów pojawia się tylko przy wyborze wariantu drzwi: przylgowe lub bezprzylgowe, a jakości i rodzajowi zawiasów nie poświęcamy ani chwili. Temat zawiasów pojawia się, kiedy zaczynają one sprawiać problem, negatywnie wpływając na komfort użytkowana drzwi. Nasz dzisiejszy wpis stworzyliśmy, aby pokazać jakie typy zawiasów można znaleźć na rynku, a przede wszystkim, jakie zawiasy są montowane w drzwiach z oferty naszych salonów drzwi w Krakowie.

Szukając tematów na wpisy na naszym blogu firmowym, postanowiliśmy zamieszczać wpisy poruszające tematy, o które najczęściej pytają nasi klienci. Dlatego dzisiaj temat niezwykle gorący, czyli „Jaka podłoga na ogrzewanie podłogowe?”

Wzrost popularności ogrzewania podłogowego, przy jednoczesnej niechęci części inwestorów do płytek podłogowych wymusił na producentach podłóg znalezienie rozwiązania, które pozwoli cieszyć się komfortem ciepłej podłogi oraz piękną, naturalną podłogą drewnianą lub doskonale imitującą drewno. W naszych salonach podłóg w Krakowie znajdą Państwo szereg rozwiązań na ogrzewanie podłogowe, w różnych wariantach cenowych. Nasza szeroka oferta na podłogi pozwala nam powiedzieć, że każdy znajdzie w ABC Dom swoją wymarzoną podłogę.