Drzwi wewnętrzne wysokie

HomeDrzwi wewnętrzne KrakówDrzwi wewnętrzne wysokie

Wysokie drzwi wewnętrzne

Nietypowe wnętrza wymagają nietypowych rozwiązań. W ABC Dom rozumiemy pasję naszych klientów do pięknych i stylowych wnętrz, dlatego szukamy wśród najlepszych dostawców i staramy się posiadać w swojej ofercie rozwiązania do każdego wnętrza.

Wysokie wnętrza tworzą niesamowity klimat i sprawiają, że pomieszczenie staje się większe, niż w rzeczywistości jest. Takie wnętrza wymagają jednak wyższych drzwi, niż te dostępne w ofercie większości producentów drzwi wewnętrznych. Znalezienie wysokich drzwi wewnętrznych to nie lada wyzwanie! Coś o ty wiemy!

Masz problem z wyborem?

Kilku producentów i setki kombinacji drzwi wysokich wewnętrznych do wyboru. Jak wybrać najlepsze drzwi wysokie? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy modele drzwi i doradzimy. Zamontować też możemy!

Wysokie drzwi wewnętrzne

Drzwi nietypowe

Dostępne w naszej ofercie nietypowe drzwi wysokie to rozwiązania na specjalne zamówienie, ściśle dopasowane do wnętrz. Drzwi takie to drzwi ściśle dopasowane do otworu drzwiowego, zlicowane ze ścianą, z ukrytą ościeżnicą. Nasze ukryte drzwi to dekoracja i ozdoba każdego pomieszczenia.

Ukryte drzwi wysokie

Nietypowe drzwi, a w szczególności drzwi do wysokich pomieszczeń to nasza specjalność. Cieszymy się, że naleźli Państwo naszą stronę. Mamy nadzieję, że dostarczony przez nas produkt spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Przykładowe drzwi wysokie wewnętrzne w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków