Klamki

HomeKlamki

Klamki do drzwi wewnętrznych i zewnętrznych

Klamka to element wnętrza na który najczęściej nie zwracamy większej uwagi. Jednakże propozycje, które przygotowali dla Państwa oferowani przez nasze salony producenci klamek do drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych sprawią, że w Państwa wnętrzach klamki nie pozostaną niezauważone.

Klamki do drzwi zewnętrznych muszą charakteryzować się wyjątkową odpornością na użytkowanie oraz warunki zewnętrzne. Jednocześnie dobrze, żeby ich wygląd podkreślał piękno skrzydła drzwiowego.

Klamki do drzwi Kraków
Klamki wewnętrzne Kraków

Klamki do drzwi wewnętrznych

Klamki wewnętrzne dostępne w salonach ABC Dom dopasujemy do każdych drzwi. Mamy klamki w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, rustykalnym, złote, chromowane, satynowe, z kryształkami Swarovskiego i wiele innych.

Klamki zewnętrzne Kraków

Klamki do drzwi zewnętrznych

Klamki zewnętrzne z naszej oferty to modele wyjątkowo odporne na użytkowanie. Poza tradycyjnymi, znajdą Państwo również nowoczesne propozycje. Włoskie korzenie naszych klamek gwarantują niezwykłe wzornictwo produktów.

Masz problem z wyborem?

Mamy setki klamek do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy!

Salon ul. Zakopiańska

Dane Kontaktowe

ul. Zakopiańska 58

30-418 Kraków

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 10:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 16:00

Salon ul. Meiera

Dane Kontaktowe

ul. Meiera 11

31-236 Kraków

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 10:00 – 19:00
Sob: 9:00 – 14:00

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków