Drzwi wewnętrzne drewniane

HomeDrzwi wewnętrzne KrakówDrzwi wewnętrzne drewniane

Drzwi wewnętrzne z drewna

Drzwi drewniane swoją formą oraz wyglądem mogą być przedmiotem zainteresowania inwestorów urządzających swoje wnętrza w duchu nowoczesnym, jak również inwestorów ceniących klasyczne rozwiązania na lata. Obecna oferta producentów drzwi wewnętrznych z drewna spełni wymagania każdego klienta, a zastosowane dodatkowe elementy, jak dekoracyjne przeszklenia, czy też witraże pozwolą spersonalizować drzwi, tym samym nadając im unikalny charakter.

Drzwi wewnętrzne drewniane mogą być w całości wykonane z drewna litego lub też mogą być pokryte naturalną okleiną drewnianą zwaną również fornirem. I jedno i drugie rozwiązanie zapewnia doskonały wygląd drzwi, a niuanse w wyglądzie i różnice pomiędzy tymi dwoma rodzajami wykończenia, z przyjemnością wyjaśnimy u nas w salonach.

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i tysiące modeli drewnianych drzwi wewnętrznych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy modele drzwi i doradzimy. Zamontować też możemy!

Drzwi drewniane do mieszkania

Drzwi drewniane dostępne w ofercie ABC Dom to drzwi ramiakowe lub płytowe. Drzwi ramiakowe posiadają ramę, wykonaną głównie z drewna oraz wypełnienie w postaci szkła, drewna lub paneli MDF. Drzwi płytowe również posiadają ramę, która jednak nie jest widoczna, ponieważ zostaje w całości pokryta zewnętrzną płytą MDF lub drewnem.

Drzwi z drewnianymi okleinami

Rozwiązaniem ekonomicznym są drzwi wewnętrzne z drewnianymi okleinami. Producenci oferujący takie rozwiązania posiadają w ofercie wiele rodzajów oklein, które z pewnością pozwolą Państwu znaleźć ten jedyny i wyjątkowy model drzwi.

Przykładowe białe drzwi wewnętrzne w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków