Klamki zewnętrzne

Klamki do drzwi wejściowych

Klamka to dodatkowy element, który w niezwykły sposób potrafi podkreślić piękno drzwi, ale wybierając klamki do drzwi zewnętrznych warto nie zapominać o jej podstawowej funkcji.

Wykonana z niskiej jakości materiałów i zacinająca się klamka nie zapewni nam sprawnego użytkowania na lata. W końcu stanie się elementem, który z ozdobą niewiele będzie miał wspólnego, co jednocześnie wpłynie na komfort użytkowania, a w konsekwencji spowoduje konieczność wymiany klamki na nową.

Masz problem z wyborem?

Rozety kwadratowe, owalne, ukryte. Różne stopy stali, w sumie tysiące modeli klamek do wyboru. Jak dopasować do drzwi najlepsze z nich? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy.

Klamki do drzwi Kraków

Klamki zewnętrzne

Decydując się na zakup dobrej jakościowo klamki zewnętrznej należy dobrze przyjrzeć się ofercie na rynku. Warto również samodzielnie dotknąć klamki, aby upewnić się, czy dobrze leży w dłoni, czy podoba nam się wizualnie i czy ogólne wrażenie jest na plus.

W naszej ofercie posiadamy bardzo dużo klamek, głównie producentów z Włoch dla których, poza walorami użytkowymi, liczy się wygląd produktu i do którego włoscy producenci przykładają bardzo dużo uwagi. Klamki w ich ofercie podążają za trendami w tym segmencie i z pewnością znajdą Państwo wśród nich prawdziwe perełki.

Przykładowe klamki zewnętrzne w ofercie salonów ABCdom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków