Drewniane podłogi olejowane

HomePodłogi drewniane KrakówDrewniane podłogi olejowane

Podłogi olejowane Kraków

Drewniana podłoga to dobra inwestycja w piękne i eleganckie wnętrze. Drewno cudownie ociepla pomieszczenie, jest dobre dla naszego zdrowia i pozytywnie wpływa na klimat domu.

Bogata oferta na podłogi drewniane potrafi przyprawić o zawrót głowy nawet najbardziej zdecydowanego klienta. Nie chodzi tylko o rodzaj drewna, bo z tym zazwyczaj klienci nie mają trudności, ale problem pojawia się w sytuacji, kiedy należy podjąć decyzję, co do rodzaju podłogi, czy ma ona być lita, czy warstwowa, rodzaju wykończenia – lakier czy olej, wyglądu desek – z fazą lub bez.

Podłogi Łąccy Kraków

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i setki wzorów podłóg drewnianych olejowanych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Podłogi Łąccy Kraków

Podłogi warstwowe olejowane

W ABC Dom mamy deski wielowarstwowe różnego typu, w szerokiej gamie kolorów i wykończeń, a przede wszystkim mamy podłogi warstwowe wykończone olejem lub olejowoskiem. Podłogi tego typu są już na etapie produkcji w fabryce pokrywane kilkoma warstwami oleju (olejowosku) – ilość tych warstw zależy od konkretnego producenta podłogi.

Podłogi lite drewniane olejowane

Olejem można wykończyć również podłogi drewniane lite, które oczywiście uprzednio należy wycyklinować, zaszpachlować i dopiero wtedy można je zabezpieczyć warstwą oleju lub olejowosku. Jeśli decydują się Państwo na litą podłogę zaimpregnowaną olejem, mają Państwo możliwość miejscowych napraw lub też delikatnego odświeżenia podłogi po pewnym czasie. Jest to niewątpliwie przewaga olejowanej podłogi nad lakierowaną.

Przykładowe podłogi olejowane w ofercie salonów ABCdom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków