Image11

Montaż podłóg

Stawiamy na profesjonalny montaż podłóg z naszego asortymentu. Nie boimy się wymagających zleceń, skomplikowanych wzorów i połączeń.

Montaż podłóg Kraków

Montaż każdego rodzaju podłóg drewnianych, warstwowych, winylowych, bambusowych, korkowych i innych wraz z listwami przypodłogowymi lub estetycznie wykończonych połączeniami z innymi materiałami. To wszystko wymaga doświadczenia i precyzji, z którymi nasi montażyści mierzą się każdego dnia.

Podłogi z pomiarami, materiałami i montażem

Podłogi w mieszkaniach, apartamentach i domach to poważna decyzja, bo definiuje charakter pomieszczenia na przynajmniej kilka, a czasem nawet kilkadziesiąt lat. Dlatego warto postawić na profesjonalny montaż poprzedzony dokładnymi pomiarami. Z naszymi ekipami montażystów otrzymujecie Państwo gwarancję precyzyjnych pomiarów i pomoc we wszystkich zagadnieniach, nawet w trakcie określenia wzorów ułożenia desek parkietowych. Oczywiście montaż, może obejmować również listwy przypodłogowe i zabezpieczenie powierzchni. Nasi pracownicy są przez nas weryfikowani, szkoleni i chętni do współpracy z klientami.

Montaż podłóg krok po kroku

01Wybierz ze wzorników producenta podłogi jej rodzaj i wzór w salonach ABCdom. Oczywiście z pomocą naszych sprzedawców. Informację o Twoim wyborze przekażemy do montażysty.

02Skontaktuje się z Tobą montażysta i umówi termin pomiaru. Nie musisz nic zapisywać, informacja z pomiarem wróci do nas. W mailu otrzymasz od nas szczegóły zamówienia z prośbą o potwierdzenie.  Twoje zamówienie trafia do producenta.

03Twoje zamówienie jest przez nas monitorowane, na miejscu sprawdzamy jego zgodność i stan zamówienia. Wyślemy maila lub zadzwonimy z pytaniem o możliwy termin montażu.

04Montaż. Nie musisz się niczym przejmować, mamy odpowiedni sprzęt, zajmiemy się też opakowaniami i pyłem. Po montażu podłóg najczęściej musi minąć kilka dni przed ich zabezpieczeniem.

05Kiedy wszystko jest już gotowe, sporządzamy dokument technicznego odbioru.

06Może się zdarzyć, że coś „będzie nie tak” np. dojdzie do odklejenia listwy od ściany. Przekaż nam taką informację, a my wyślemy ekipę na miejsce.

Szukasz podłogi lub paneli podłogowych, które zamontuje sprawdzona ekipa?

Najpiękniejsze wzory podłóg z gwarancją profesjonalnego montażu.