Podłogi postarzane

Postarzana ręcznie podłoga drewniana

Ręcznie tworzone, unikalne drewniane, postarzane podłogi Antique Oak to produkt, który ciężko porównać do jakiegokolwiek innego produktu w naszej ofercie. Podłogi ekskluzywne, tworzone tylko na zamówienia, których czas realizacji wynosi ponad 3 miesiące.

Ręczne wykonanie oraz zastosowanie tradycyjnych narzędzi to warunek konieczny, aby wykonać nową podłogę wyglądającą jak podłoga, która posiada już swoją historię.

Powierzchnia desek posiada imitacje śladów po kornikach, drobne zarysowania, ślady po gwoździach, pęknięcia, przerosty, otwarte sęki – całość tworzy piękną podłogę, która do złudzenia przypomina prawdziwą, starą podłogę.

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i setki wzorów ekskluzywnych podłóg do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Starodawne podłogi Antique Oak

Podłogi Antique dostępne są w kilku kolekcjach Manor, Cabana, Indio, Listo, Estilo oraz Viejo, w różnych rozmiarach oraz długościach. Kolor wybarwienia dopasowany jest do życzenia klienta tak, aby idealnie współgrał z pomieszczeniem, w którym podłoga będzie ułożona.

Rodzinna firma, ręczne wykonanie na każdym etapie przy zastosowaniu tradycyjnych narzędzi stolarskich to recepta na niepowtarzalny i wyjątkowy produkt. Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc zaoferować Państwu takie deski podłogowe.

Przykładowe podłogi postarzane w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków