Drzwi hotelowe

Drzwi dla hoteli

Drzwi wewnętrzne hotelowe to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia w hotelu. Głównym ich zadaniem jest zadbanie o komfort oraz bezpieczeństwo gości hotelowych. W dobre i dźwiękoszczelne drzwi do pokoi w hotelu warto zainwestować, aby mieć pewność, że goście opuszczą hotel wypoczęci oraz zadowoleni.

Drzwi wewnętrzne hotelowe tylko pozornie wyglądają tak samo, jak typowe drzwi wewnętrzne do domu jednorodzinnego. Nic bardziej mylnego. Ich konstrukcja zapewnia dźwiękoszczelność, dla komfortu wewnątrz pokoju oraz odporność ogniową, dla bezpieczeństwa gości.

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i tysiące drzwi hotelowych, akustycznych i przeciwpożarowych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Drzwi hotelowe

Drzwi hotelowe akustyczne

Drzwi wewnętrzne w hotelu to nie tylko drzwi do pokoju hotelowego, ale również drzwi wewnętrzne pomiędzy pokojami, które umożliwiają połączenie dwóch pokoi w większy lokal. W naszych salonach ABC Dom w Krakowie znajdą Państwo drzwi hotelowe do każdego zastosowania. Dopasujemy ich wygląd do przygotowanego projektu, wyszukamy w naszej ofercie najlepsze rozwiązanie.

Akcesoria do drzwi hotelowych

Drzwi do pokoi hotelowych wymagają zastosowania elektronicznych zamków oraz tam, gdzie wymagane elektronicznej kontroli dostępu.  Wszystkie dostępne akcesoria wraz z drzwiami zamówią Państwo w ABC Dom. Nasza oferta obejmuje pełne doradztwo, od etapu projektowego aż po montaż zamówionych egzemplarzy.

Przykładowe drzwi hotelowe w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków