O ABCdom

Showroomy z drzwiami i podłogami w Krakowie
Design dla wymagających którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Szeroki asortyment

Dbamy o to, żebyś w naszych sklepach mógł zobaczyć i przetestować, jak najwięcej produktów na żywo. W dobrym oświetleniu, z fachowym doradztwem.

Nietypowe rozwiązania

Specjalizujemy się w nietypowych rozwiązaniach o wyjątkowym designie. Wysokie drzwi? Ukryte? Nietypowa okładzina ścienna? Sprawdź nas!

Lokalizacja

Jesteśmy na przeciwległych końcach Krakowa, mamy łącznie około 600 m2 ekspozycji w dwóch punktach. Dotrzecie do nas bez problemów.

Montażyści

Sprawdzeni w apartamentach, doświadczeni w obiektach komercyjnych, precyzyjni na montażach. Drzwi, podłogi, panele ścienne i 3D nie mają przed nimi tajemnic.

Sprzedawcy

Stale rozwijamy umiejętności i wiedzę sprzedawców w naszych salonach. Tworzymy zespół, który skutecznie rozwiązuje problemy klientów.

Godziny otwarcia

Mamy dogodne godziny otwarcia. Ale jeśli chcesz się spotkać poza nimi, to napisz i zaproponuj termin.

Showroom z drzwiami, podłogami i panelami ściennymi.

Znajdziesz u nas kreatywne rozwiązania i dobry design. W dużych ilościach.
g

Nasze showroomy

Jesteśmy na przeciwległych końcach Krakowa. Na pewno trafisz! Zapraszamy do showroomów ABCdom.

r

Cześć!

Lubimy rozmawiać na żywo, ale jeśli nie możesz, to napisz, czego potrzebujesz lub zadzwoń +48533943843.

e

Wsparcie

Wspieramy klientów na każdym etapie ich inwestycji i utrzymujemy profesjonalne relacje.

Poznajmy się!

Staramy się tworzyć nasze salony wyposażenia wnętrz w oparciu o jak najlepszy kontakt z klientem. Dla nas nie ma znaczenia, czy jesteś architektem, inwestorem indywidualny czy instytucją. Zawsze dajemy z siebie 100%.

Zakładając ABCdom zainspirowaliśmy się stwierdzeniem, że „Każde wnętrze to inna historia.” Dlatego cały czas poszukujemy nowatorskich metod w aranżacji wnętrz. Postawiliśmy na wyjątkowość i niekonwencjonalne rozwiązania. Jeśli masz odważne spojrzenie, nie boisz się realizacji z rozmachem, to na pewno jesteś we właściwym miejscu.

Klienci o ABCdom

Cały czas dążymy do tego, aby jeszcze lepiej obsługiwać klientów. Jesteśmy wdzięczni za każdą opinię.

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, konkretnie, ale na luzie i z uśmiechem. 2 pary drzwi , w tym jedne łazienkowe po 6 miesiącach bez zarzutu. Montaż mimo zimowego spadku wilgotności w pomieszczeniach nie wykazał uchybień. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Konrad

Profesjonalne podejście w pełnym tego słowa znaczeniu na każdym etapie. Rewelacyjna obsługa wychodzaca naprzeciw oczekiwaniom Klienta. Realizacje zgodne z umowa. Polecam!

Agnieszka

Zamówione drzwi zgodne z umową, terminowo, montaż fachowy, atrakcyjne ceny 🙂

Grzegorz

Kupiłem tutaj 60m^2 paneli WINEO 550 wraz z montażem. Jestem bardzo zadowolony z obsługi w sklepie ale jeszcze bardziej jestem zadowolony z montażu. Panele ułożył Pan Michał, który przywiązuje uwagę do najmniejszych szczegółów i robi to niezwykle starannie. Gdybym miał skorzystać z usług tego sklepu jeszcze raz, to zrobiłbym to bez najmniejszego zawahania, właśnie z uwagi na Pana Michała. Podsumowując: polecam ze względu na miłą obsługę, mozliwość negocjacji cen terminowość ale przede wszystkim ze względu jakość montażu.

Kuba

Bardzo pomocna i uśmiechnięta obsługa, która sprosta nawet nietypowym pomysłom i zawsze podpowie rozwiązania odpowiednie dla danego budżetu oraz wymagań Inwestora. Profesjonalna współpraca na każdym etapie realizacji. Montażyści pierwsza klasa! Polecam 🙂

Mirai Studio