Drzwi Eclisse

wiodący producent systemów do drzwi przesuwnych

Drzwi przesuwne Eclisse

Eclisse to wiodący producent systemów do drzwi przesuwnych, chowanych w ścianie, w tzw. kasecie. Włoski producent, innowacyjne rozwiązania oraz ciągłe dążenie do rozszerzania oraz ulepszania proponowanych rozwiązań to przepis na sukces.

Drzwi przesuwne oferowane przez firmę Eclisse i zastosowane w nich rozwiązania dają możliwość całkowitego schowania drzwi w ścianie, nawet bez konieczności montowania ościeżnic. Prawdziwą rewolucją są systemy Luce (istnieje możliwość zamontowania włączników oraz kabli) oraz kaseta Ewoluto, która pozwala zawiesić półki, szafki na ścianie, w której chowa się skrzydło drzwi i w której znajduje się kaseta. Taka możliwość pozwala jeszcze efektywniej wykorzystać ściany, szczególnie w niewielkich mieszkaniach.

Nowością w ofercie jest system Eclisse Acoustic, w którym drzwi zostały wyposażone w dodatkowe uszczelki ograniczające przepływ przez drzwi niechcianych dźwięków między pomieszczeniami. W momencie zamknięcia uruchamiane są dodatkowe uszczelki, które redukują hałas nawet o 38 dB.

Masz problem z wyborem?

Poszukujesz systemów przesuwnych firmy Eclisse? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie, pokażemy je na żywo. Przy okazji wyjaśnimy niuanse techniczne, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków