Podłogi Dwuwarstwowe

HomePodłogi warstwowe KrakówPodłogi Dwuwarstwowe

Dwuwarstwowa podłoga Kraków

Podłogi 2 warstwowe, jak nazwa wskazuje, składają się z dwóch warstw , wierzchniej cieńszej, którą stanowi drewno ozdobne, np. dębowe, poddane obróbce i zabezpieczeniu oraz warstwy spodniej wykonanej, np. ze sklejki brzozowej o grubości 10 do 18 mm.

Zastosowanie warstw umożliwia wyprodukowanie szerszych i dłuższych desek podłogowych, bez obaw, że dojdzie do ich wypaczenia pod wpływem wilgoci. Różni producenci oferują deski dwuwarstwowe w różnych wykończeniach i wzorach. Zdecydowanie przed zakupem warto odwiedzić nasze krakowskie salony podłóg i zobaczyć na żywo propozycje producentów podłóg dwuwarstwowych.

Podłogi Baltic Wood Kraków

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i setki wzorów podłóg dwuwarstwowych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Podłogi Łąccy Kraków

Zalety podłogi dwuwarstwowej

Część z klientów kupujących podłogi w naszych salonach zastanawia się nad właściwościami różnych typów podłóg. Często otrzymujemy pytania o zalety podłóg dwuwarstwowych i ich przewagi nad litą podłogą. Poza stabilnością całej deski, która pod wpływem warunków panujących w pomieszczeniu nie zmienia swojego kształtu (czyli nie „pracuje”) w przeciwieństwie do swojego litego odpowiednika, niewątpliwą zaletą i czynnikiem przemawiającym za deską 2 warstwową jest szybkość, z jaką możemy cieszyć się nową podłogą.

Ten typ podłogi na etapie produkcji zabezpieczany jest lakierem lub olejem i po ułożeniu nadaje się do użytkowania. W przeciwieństwie do zwykłego parkietu, który po położeniu należy cyklinować oraz zabezpieczyć odpowiednim środkiem.

Z naszej oferty polecamy dębowe podłogi dwuwarstwowe produkowane przez firmę Łąccy.

Przykładowe podłogi dwuwarstwowe w ofercie salonów ABCdom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków