Podłogi korkowe

Podłoga z korka Kraków

Podłogi korkowe mimo rosnącego zainteresowania, cały czas nie są pierwszym wyborem przychodzącym na myśl, kiedy zmieniamy podłogę. Ale jeśli poznamy zalety podłóg korkowych, do których należą doskonałe właściwości akustyczne i termiczne, łatwość w eksploatacji i pielęgnacji, to okaże się, że warto na poważnie rozważyć montaż podłóg korkowych.

Wartym podkreślenia jest fakt, że podłoga korkowa nie ma zbyt wiele wspólnego z fakturą i strukturą korka np. od szampana. Producenci stosują różne technologie, korek jest barwiony i lakierowany, a efekt końcowy znajduje zastosowanie zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie, gdzie różnego rodzaju panele korkowe można zobaczyć na żywo.

Podłogi Wicanders Kraków

Masz problem z wyborem?

Podłogi korkowej prawdopodobnie nie zobaczysz u znajomych. Jak wybrać te najlepsze? Jakie są w dotyku? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Panele z korka

Bez wątpienia podłoga korkowa to rozwiązanie dla wszystkich tych, którym na sercu leży środowisko naturalne, a wykorzystywanie drewna na podłogę chcieliby ograniczyć do minimum. Materiał na podłogę korkową ściąga się z drzew – dębów korkowych – które na potrzeby produkcji podłogi nie są ścinane.

W ofercie ABC Dom posiadamy doskonałe podłogi korkowe Wicanders dostępne w wielu wersjach wykończenia. Szeroka oferta Wicanders oraz szczegółowe informacje na temat montażu i pielęgnacji podłóg korkowych czekają na Państwa w naszych salonach podłóg i drzwi w Krakowie.

Przykładowe podłogi korkowe w ofercie salonów ABCdom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków