Panele podłogowe do kuchni

HomePanele podłogowe KrakówPanele podłogowe do kuchni

Panele podłogowe kuchnia

Wydaje się, że w kuchniach najlepszym rozwiązaniem są płytki ceramiczne, jako trwały i odporny na „kuchenne wydarzenia” materiał.  Producenci paneli podłogowych widząc, że klienci wolą stosować „ciepłe” materiały na podłogach, opracowali panele, które nadają się do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności i które mają podwyższone klasy odporności na ścieranie i uderzenia.

Udało się również rozwiązać problem przywierania brudu do paneli, o który w kuchni nie trudno. Panele kuchenne mogą posiadać powłokę antystatyczną, która ogranicza gromadzenie bakterii i roztoczy. Wybór paneli kuchennych nie jest sprawą prostą, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów w Krakowie, gdzie zaprezentujemy możliwe rozwiązania.

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i setki wzorów paneli podłogowych kuchennych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Podłogi Swiss Krono Kraków

Producenci paneli do kuchni

Kompleksowość z jaką producenci paneli podłogowych podchodzą do swojej oferty sprawia, że każdy producent posiada w swoim asortymencie panele podłogowe do kuchni. Każdy z nich chwali się zastosowanymi technologiami, w których ciężko się odnaleźć.

Nasi doradcy zgłębili dla Państwa temat paneli podłogowych i wiedzą, jak porównać oferty różnych producentów. Chętnie podpowiedzą, jak wybrać dobre panele podłogowe i na co warto zwrócić uwagę, a tym samym co pozwoli Państwu cieszyć się piękną podłogą w kuchni na lata.

Przykładowe panele podłogowe do kuchni w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków