Panele ścienne

Panele ścienne fornirowane i z mdf do zobaczenia w naszych salonach|showroomach w Krakowie.

Bogata oferta paneli ściennych

Panele ścienne są coraz częściej spotykanym w biurach i mieszkaniach elementem wyposażenia, które pozwala nadać unikalny charakter każdemu wnętrzu.

Pokażemy Ci pomysłowe rozwiązania, które wniosą świeżość i styl do Twojego wnętrza, a dzięki zastosowaniu paneli ściennych stworzymy dla Ciebie kompozycję, która nada dostojności i indywidualności Twojemu wnętrzu.  Sprawimy, że poczujesz się w nim wyjątkowo.

Masz problem z wyborem?

Mamy ciekawe, luksusowe i designerskie wzory paneli / okładzin ściennych. Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Panele ścienne drewniane | fornirowane

Fornirowane panele ścienne to drewniane lub drewnopochodne płyty, które zostały oklejone cienką warstwą drewna o wysokiej jakości i szerokim przekroju.  Naturalny rysunek drewna jest niepowtarzalny, a wnętrza pomieszczeń ze ścianami w drewnianym fornirze pokazują piękno natury.

Panele ścienne wypalane

W naszej ofercie są również wypalane panele ścienne firmy Creadoor. Panele te są wycinane precyzyjnym laserem, dzięki czemu na ich powierzchni może powstać rysunek lub grafika.

Panele ścienne MDF

Panele ścienne mogą być również zrobione z lakierowanych płyt MDF. Możliwość zastosowania różnych kolorów i wykończeń od matowego do wysokiego połysku, pozwala uzyskać ciekawe aranżacje. Na panelach ściennych MDF mogą również powstać ciekawe geometryczne wzory, które nadadzą pomieszczeniom charakteru i elegancji.

Panele ścienne przestrzenne miękkie

Proponujemy odwrócić koncepcję, że ściana musi być twarda i zimna. Z miękkimi panelami 3D Fluffo ( np. z filcu) taki zabieg może być bardzo prosty. Panele ścienne 3D są miękkie i miłe w dotyku. Łatwo je zamontować i czyścić. Pomimo nieregularnych kształtów idealnie pasują do siebie, a ich zaletą jest doskonałe pochłanianie dźwięku.

Salon ul. Zakopiańska

Dane Kontaktowe

ul. Zakopiańska 58

30-418 Kraków

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 10:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 16:00

Salon ul. Meiera

Dane Kontaktowe

ul. Meiera 11

31-236 Kraków

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 10:00 – 19:00
Sob: 9:00 – 14:00

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków

creador
moric
fluffo