Drzwi szklane wewnętrzne

HomeDrzwi wewnętrzne KrakówDrzwi szklane wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne szklane

Drzwi wewnętrzne ze szkła pozwalają w efektowny sposób oddzielić funkcje w pomieszczeniu, nie zabierając światła dziennego innym jego częściom. Drzwi mogą być wykonane ze szkła przeźroczystego oraz ze szkła matowego, które zapewni intymność przebywającym w środku osobom. Takie rozwiązanie to zdecydowanie propozycja dla osób szukających nowoczesnych rozwiązań w tej tradycyjnej dziedzinie.

Zastosowanie drzwi wewnętrznych szklanych, pomimo głosów przeciwników takiego rozwiązania, pozwala akustycznie odizolować pomieszczenia od siebie, tym bardziej dzięki zastosowaniu rozwiązań znajdujących się w salonach drzwi ABC Dom w Krakowie.

Masz problem z wyborem?

Kilku producentów i setki modeli drzwi szklanych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy modele szklanych drzwi i doradzimy. Zamontować też możemy!

Drzwi szklane przesuwne

Drzwi ze szkła mogą również występować w formie drzwi przesuwnych. Na widocznym obok zdjęciu mogą Państwo zobaczyć drzwi wykonane z matowego szkła, które dzięki zawieszeniu na szynie nie „zabierają” miejsca ani w holu wejściowym, ani w salonie.

Spersonalizowane drzwi szklane

Nasze szklane drzwi wykonane są przez renomowanych producentów wyrobów ze szkła, którzy dają możliwość spersonalizowania drzwi poprzez zamówienie własnych wzorów.  Na Państwa życzenie szkło może być również barwione. Wraz z szybą dostarczane są wszystkie akcesoria do drzwi, których wysoka jakość pozwala się cieszyć komfortowym użytkowaniem przez bardzo długi czas.

Przykładowe szklane drzwi wewnętrzne w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków