Parkiety drewniane

Parkiety Kraków

Parkiet – najbardziej klasyczna podłoga wśród wszystkich podłóg, królująca w domach Polaków od wielu lat. Lite drewno, bez znaczenia czy dębowe, bukowe, czy z jesionu to pierwsza rzecz, o której myślimy mówiąc o drewnianej podłodze.

Mnogość sposobów ułożenia parkietu – jodełka, koszykowy, cegiełka, kwadraty, drabinka, szachownica – dokładając do tego możliwości modyfikacji każdego ze sposobów układania oraz kolorów drewna, daje to nam niezliczoną ilość kombinacji i unikalnych wzorów, które mogą powstać.

Podłogi Finishparkiet Kraków

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i setki wzorów parkietów do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Podłogi Finishparkiet Kraków

Producenci parkietów

O parkiecie mówimy w sytuacji, kiedy pojedyncza klepka nie przekracza szerokości 80mm, powyżej ten wartości jest to już deska podłogowa. Parkiet możemy wykończyć lakierem lub olejem (olejowoskiem).

W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałej jakości parkiety wiodącego na rynku producenta firmy Walczak. Klasyczna propozycja firmy to klepka dębowa lub jesionowa w różnych klasach, o różnym usłojeniu i mniej lub bardziej widocznych sękach. W ofercie klepki o szerokości 70mm, grubości 16 lub 22mm i długości 280, 350, 400, 450 lub 500mm.

Przykładowe parkiety w ofercie salonów ABCdom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków