Drzwi loftowe Kraków

HomeDrzwi wewnętrzne KrakówDrzwi loftowe Kraków

Drzwi industrialne Kraków

Nieprawdopodobnie modne,  minimalistyczne, inspirowane przestrzeniami loftowymi drzwi stalowe z przeszkleniami stają się coraz częściej ozdobą krakowskich domów i mieszkań. Stalowa rama stanowi wzmocnienie dla szklanych wypełnień, dzięki którym można podzielić przestrzeń , nawewt wysokich pomieszczeń, zachowując maksymalną ilość światła. Dostępne w ofercie naszych krakowskich sklepów drzwi loftowe możemy dostarczyć z pełną zabudową tworzoną na wymiar.

Stalowe drzwi industrialne doskonale pasują do nowoczesnych, minimalistycznych czy też industrialnych wnętrz. Ale klienci ceniący klasyczne rozwiązania również znajdą w ofercie producentów drzwi do loftów modele pasujące do swoich wnętrz. Co więcej drzwi typu loft mogą być dostarczone jako drzwi przesuwne, rozwieralne, harmonijkowe, klasyczne i pivot.

Masz problem z wyborem?

Dostępne na zamówienie i w dowolnym wymiarze, z zabudową, przesuwne i harmonijkowe stalowe drzwi loftowe z szybą do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy modele drzwi i doradzimy. Zamontować też możemy!

Drzwi loftowe przesuwne

W przypadku ograniczonej przestrzeni drzwi  typu loft  można zamontować na stelażach/prowadnicach, które również podkreślą minimalistyczny loftowy styl. Drzwi przesuwne loftowe polecamy wszędzie tam gdzie ograniczona przestrzeń wyklucza użycie klasycznych zawiasów, a wymknięcie pomieszczenia jest niezbędne. Drzwi przesuwne są coraz popularniejszym rozwiązaniem, a techniczne aspekty i wybór drzwi do loftu najlepiej dokonać w naszych salonach drzwi w Krakowie.

Zabudowy z drzwiami loftowymi – zabudowy stalowo szklane

Oferujemy możliwość zbudowania drzwi wraz ze ścianą opartą o konstrukcję stalową i wypełnioną szybą hartowaną. Ściana i podziały mogą być zaprojektowane przez Państwa architekta, a po przesłaniu do nas rysunku wyślemy do Państwa wycenę. Przed przystąpieniem do produkcji drzwi loftowych z zabudową wykonamy dokładny pomiar na miejscu inwestycji.

Przykładowe drzwi loftowe w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków