Drzwi zewnętrzne obiektowe

HomeDrzwi zewnętrzne KrakówDrzwi zewnętrzne obiektowe

Drzwi obiektowe

Drzwi zewnętrzne do budynków użyteczności publicznej czyli tzw. drzwi obiektowe to specjalny typ drzwi, które swoimi parametrami oraz wielkością różnią się od drzwi montowanych w budynkach jednorodzinnych.

Drzwi do obiektów przemysłowych czy też handlowych cechują się wyższą dźwiękoszczelnością,  są przeciwpożarowe oraz dymoszczelne. Ich rozmiar pozwala na przepływ ludzi w dwóch kierunkach, zdecydowana większość drzwi obiektowych to drzwi dwuskrzydłowe.

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i setki drzwi zewnętrznych obiektowych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy modele drzwi i doradzimy. Zamontować też możemy!

Drzwi zewnętrzne do budynków handlowo-usługowych

Poza podstawowymi parametrami takimi jak dźwiękoszczelność czy odporność ogniowa, drzwi do budynków publicznych muszą być odporne na działanie czynników zewnętrznych oraz na uszkodzenia, na które są narażone zdecydowanie częściej ze względu na ilość osób korzystających z obiektu.

Stalowe drzwi obiektowe

Wielkość drzwi i ich niezawodność ma decydujące znaczenie w sytuacjach zagrożenia życia, w których dochodzi do np. ewakuacji ludzi znajdujących się w budynku. Dobrze dobrane drzwi obiektowe pozwalają w sposób bezpieczny opuścić zagrożony teren, chroniąc życie ludzkie i odgradzając ich od niebezpieczeństwa.

Przykładowe drzwi zewnętrzne obiektowe w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków