Drzwi zewnętrzne techniczne

HomeDrzwi zewnętrzne KrakówDrzwi zewnętrzne techniczne

Drzwi zewnętrzne techniczne

Drzwi zewnętrzne techniczne to propozycja skierowana do klientów szukających drzwi do zadań specjalnych. Nasza oferta drzwi technicznych obejmuje drzwi z aluminium, drzwi stalowe, z przeszkleniami, wyposażone w dodatkowe akcesoria jak elektroniczne systemy kontroli dostępu lub też samozamykacze.

Zewnętrzne drzwi techniczne to również drzwi do garażu, kotłowni lub piwnicy. W ABC Dom dbamy o kompletną ofertę na drzwi, dlatego w naszych salonach znajdą Państwo drzwi do każdego typu otworu drzwiowego.

Drzwi obiektowe Kraków

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i tysiące drzwi zewnętrznych drewnianych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy modele drzwi i doradzimy. Zamontować też możemy!

Drzwi techniczne Kraków

Drzwi przeciwpożarowe

Wśród najważniejszych cech drzwi technicznych należy wymienić ich właściwości przeciwpożarowe oraz dymoszczelne. Te cechy są szczególnie poszukiwane w przypadku drzwi do galerii handlowych, kin, budynków użyteczności publicznej, hal widowiskowo-sportowych, czy też obiektów sportowych, w których w jednym czasie przebywa bardzo duża liczba osób. W sytuacjach alarmowych takie właściwości są niezwykle cenne.

Drzwi akustyczne

Drugą cechą wartą uwagi w drzwiach technicznych są parametry akustyczne. Drzwi np. do sal kinowych lub też sal teatralnych muszą zapewniać praktycznie całkowitą izolację dźwiękową od odgłosów dochodzących z zewnątrz.

Przykładowe zewnętrzne drzwi techniczne w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków