Klamki wewnętrzne

Klamki wewnętrzne

Wybierając drzwi często bardzo dużo uwagi poświęcamy na wybór idealnego modelu, koloru czy też materiału z jakiego te drzwi są zrobione. Często traktujemy klamkę do drzwi jako niewiele znaczący detal i nie zastanawiamy się nad nią zbyt długo.

Warto mieć na uwadze, że klamka do drzwi wewnętrznych to element dekoracyjny, który swoim wyglądem i stylem musi pasować do drzwi wewnętrznych. Co więcej, to własnie klamka jest często jedyną dekoracją w korytarzu oraz elementem, który przy większej ilości drzwi będzie się wyróżniał i który będzie rzucał się w oczy.

Klamki wewnętrzne Kraków

Masz problem z wyborem?

Rozety kwadratowe, owalne, ukryte. Różne stopy stali, w sumie tysiące modeli klamek do wyboru. Jak dopasować do drzwi najlepsze z nich? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy.

Klamki wewnętrzne Kraków

Dobra klamka do drzwi wewnętrznych

Poza aspektami wizualnymi, na klamkę należy spojrzeć również z czysto praktycznej strony, jako na element, z którego nawet nieświadomie będziemy korzystać wielokrotnie w ciągu dnia. A którego kiepska jakość będzie powodowała naszą irytację, co w konsekwencji spowoduje konieczność wymiany wadliwego i niespełniającego naszych oczekiwań elementu.

Klamki wewnętrzne w naszej ofercie zachwycą osoby zainteresowane klasycznymi formami, jak również osoby poszukujące nowoczesnego wyglądu idealnie komponującego się z wnętrzem oraz z samymi drzwiami.

Chcemy zaznaczyć, że aspekt funkcjonalny oraz wysoką jakość naszych produktów docenią Państwo już tylko po pierwszym spojrzeniu oraz dotknięciu klamek znajdujących się na naszej ekspozycji.

Przykładowe klamki wewnętrzne w ofercie salonów ABCdom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków