Panele podłogowe ciemne

HomePanele podłogowe KrakówPanele podłogowe ciemne

Ciemne panele podłogowe

Panele podłogowe są bardzo praktycznym rozwiązaniem stosowanym na podłogach na całym świecie, a ich kolorystyka odpowiada naturalnej lub poddanej obróbce kolorystyce drewna. Przez lata w polskich domach dominowały podłogi jasne, coraz częściej można spotkać panele podłogowe w ciemnej kolorystyce.

Dąb rustykalny, palisander, dąb antyczny, merbau, kasztanowiec… Istnieją setki wzorów ciemnych paneli podłogowych. Ciemna barwa jest wynikiem, bądź naturalnej kolorystyki drewna, bądź jest uzyskiwana poprzez obróbkę, najczęściej termiczną. Ciemne panele podłogowe doskonale imitują naturalne rysunki drewna, co można zobaczyć na żywo w naszych krakowskich salonach podłóg i drzwi.

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i setki wzorów paneli podłogowych ciemnych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Podłogi Swiss Krono Kraków

Panele podłogowe – ciemne

Panele podłogowe w kolorze ciemnego brązu, czy też orzecha to rozwiązanie wybierane zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak również do klasycznych, a wręcz rustykalnych przestrzeni. Szeroka oferta producentów paneli podłogowych pozwoli Państwu wybrać ten jedyny model, idealnie pasujący do wnętrza.

Producenci paneli podłogowych ciemnych

Producenci paneli podłogowych śledząc najnowsze trendy we wnętrzach, starają się tworzyć kolekcje, które idealnie współgrają z tym, co jest modne w danym sezonie. Dlatego obecna oferta paneli laminowanych to nie tylko drewno, ale również podłogi imitujące łupek lub beton.

Przykładowe ciemne panele podłogowe w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków