Podłogi hydrocork

Hydrocork Kraków

Przedstawiamy Hydrocork – jedną z najnowszych innowacji w budowie podłóg. Innowację, która jest tak cienka, że umożliwia montaż na poprzedniej, stabilnej i równej warstwie. Panele Hydrocork mają tylko 6mm grubości.

Panele Hydrocork są wariantem podłóg winylowych, są wodoodporne, wytrzymałe i nadają się do pomieszczeń komercyjnych i mieszkalnych. Producent Wicanders jest bardzo pewny jakości swojego produktu, oferuje wieczystą gwarancję dla podłóg montowanych w pomieszczeniach mieszkalnych. Jak wygląda Hydrocork? Jaki jest w dotyku? Najlepiej sprawdzić to w naszych krakowskich salonach podłóg.

Masz problem z wyborem?

Podłogi Hydrocork. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Panele Hydrocork

Dzięki swojej niewielkiej grubości Hydrocork idealnie nadaje się do remontowanych pomieszczeń, a właściwości wodoodporne sprawiają, że można go, poza salonem, czy też sypialnią, ułożyć w tzw. mokrych pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka.

Panele Hydrocork z Wicanders można ułożyć na ogrzewaniu podłogowym, a montaż tych paneli nie zajmie Państwu więcej czasu niż innych paneli podłogowych.

Przykładowe podłogi Hydrocork w ofercie salonów ABCdom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków