Na ogrzewanie

Podłogi drewniane na ogrzewanie podłogowe

Nowoczesne rozwiązania w budownictwie wymuszają na producentach podłóg opracowywanie coraz to lepszych rozwiązań na posadzki. Jeszcze kilka lat temu zamontowanie ogrzewania podłogowego wiązało się z rezygnacją z tradycyjnego drewna na podłodze.

Z pomocą dla wszystkich tych, którzy nie chcieli pójść na kompromis w kwestii podłogi i nie wyobrażali sobie w salonie, jadalni lub sypialni płytek (fliz), przyszli producenci podłóg warstwowych, paneli laminowanych oraz paneli winylowych. Układając podłogę na ogrzewaniu trzeba pamiętać o bardzo ważnej z punku widzenia ekonomiki kwestii – drewno nie przewodzi ciepła tak dobrze jak ceramika, czy kamień.

Podłogi warstwowe Kraków

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i setki wzorów paneli i desek na ogrzewanie podłogowe do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Podłogi Egger Kraków

Podłogi wielowarstwowe na ogrzewaniu podłogowym

Podłogi warstwowe: dwu-i trójwarstwowe to idealne rozwiązanie na podłogi, pod którymi ułożono ogrzewanie. Przed zakupem takiej podłogi warto upewnić się, że konkretny model desek  może być w ten sposób użyty. Producenci podłóg warstwowych jasno zaznaczają to na swoich produktach.

Panele laminowane na ogrzewaniu podłogowym

Produktem na podłogi, który idealnie nadaje się do zastosowania w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym są panele podłogowe, inaczej zwane laminowanymi. Podstawową zaletą paneli i ich przewagą nad podłogą warstwową jest grubość samego panela. Im mniejsza grubość, tym lepsze przewodnictwo ciepła. Argumentem przemawiającym za panelami jest również ich odporność na zmiany temperatury i brak odkształcania się podłogi.

Panele winylowe na ogrzewaniu podłogowym

Panele winylowe to absolutna nowość i podobnie jak w przypadku paneli laminowanych idealny produkt na podłogi z ogrzewaniem podpodłogowym. Winylowe panele są cieńsze niż panele laminowane, czy też deski wielowarstwowe, dlatego idealnie nadają się na podłogę. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze winylowe podłogi.

Przykładowe podłogi na ogrzewanie podłogowe w ofercie salonów ABCdom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków