Montaż drzwi

Stawiamy na profesjonalny montaż naszego asortymentu. Nie boimy się wymagających zleceń.

Montaż drzwi Kraków

Montaż drzwi i ościeżnic, prawidłowe pomiary wymagające kunsztu i rzemiosła, montaż dopasowanych do nich paneli ściennych. Wreszcie skomplikowane, wysokie nawet na ponad 3 metry skrzydła. To wszystko zadania, z którymi montażyści ABCdom mierzą się każdego dnia już od dziesięciu lat.

Drzwi z pomiarami i montażem

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne to zwykle wybór na lata, nie wymienia się ich codziennie. Dlatego warto postawić na profesjonalny montaż poprzedzony dokładnymi pomiarami. Z naszymi ekipami montażystów otrzymujecie Państwo gwarancję precyzyjnych pomiarów i pomoc we wszystkich zagadnieniach, nawet tak błahych, jak montaż klamek, czy prawidłowe określenie kierunku otwarcia drzwi. Również montaż drzwi szklanych, przesuwnych czy ukrytych nie stanowi problemu. Nasi pracownicy są przez nas weryfikowani, szkoleni i gotowi pomóc wybrać najlepsze techniczne rozwiązanie.

Nowe drzwi krok po kroku

01Wybierz model, producenta drzwi i ich ilość w salonach ABCdom. Oczywiście z pomocą naszych sprzedawców. Informację o Twoim wyborze przekażemy do montażysty.

02Skontaktuje się z Tobą montażysta i umówi termin pomiaru. Nie musisz nic zapisywać, informacja z pomiarem wróci do nas. W mailu otrzymasz od nas szczegóły zamówienia z prośbą o potwierdzenie.  Twoje zamówienie trafia do producenta.

03Twoje zamówienie jest przez nas monitorowane, na miejscu sprawdzamy jego zgodność i stan zamówienia. Wyślemy maila lub zadzwonimy z pytaniem o możliwy termin montażu.

04Montaż. Nie musisz się niczym przejmować, mamy odpowiedni sprzęt, zajmiemy się też opakowaniami.

05 Po montażu drzwi i klamek sporządzamy dokument technicznego odbioru.

06Czasem drzwi wymagają drobnych korekt i regulacji ustawień. Przekaż nam taką informację, a my wyślemy ekipę na miejsce.

Szukasz drzwi, które zamontuje sprawdzona ekipa?

Skomplikowane drzwi z gwarancją profesjonalnego montażu.