Podłogi Trójwarstwowe

HomePodłogi warstwowe KrakówPodłogi Trójwarstwowe

Trójwarstwowa deska podłogowa Kraków

Deski 3 warstwowe, jak nazwa wskazuje, składają się z trzech warstw, wierzchniej – cieńszej, którą stanowi drewno ozdobne, np. dębowe poddane obróbce i zabezpieczeniu oraz warstw spodnich, ustawionych do siebie prostopadle, wykonanych z drewna sosnowego. Budowa desek trójwarstwowych minimalizuje naprężenia.

Zastosowanie warstw umożliwia wyprodukowanie szerszych i dłuższych desek podłogowych, bez obaw, że dojdzie do ich wypaczenia pod wpływem wilgoci. Można je również zastosować na ogrzewanie podłogowe. Oferta desek trójwarstwowych jest bogata, występuje w wielu wykończeniach, kolorach i gatunkach. Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie, gdzie prezentujemy szeroką ekspozycję desek trójwarstwowych.

Podłogi Barlinek kraków

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i setki wzorów podłóg trójwarstwowych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Podłogi Barlinek Kraków

Producenci podłóg trójwarstwowych

W naszych salonach przykładamy bardzo dużo uwagi do jakości sprzedawanych produktów, a wybierając producentów do naszej oferty zawsze stawialiśmy przede wszystkim na jakość produktów i kompleksowość ich oferty.

Specjalnie dla Państwa wybraliśmy podłogi trójwarstwowe Baltic Wood oraz Barlinek.

Podłogi Baltic Wood to niespotykana jakość oraz dbałość nawet o najmniejszy detal w wykończeniu powierzchni podłogi. w Ofercie Barlinek każdy znajdzie podłogę swoich marzeń. Ich oferta jest tak szeroka, że nawet najbardziej wymagający i niezdecydowany klient odnajdzie tam podłogę swoich marzeń, a Deska Barlinecka to flagowy produkt i legenda sama w sobie.

Oczywiście Barlinek i Baltic Wood to nie jedyni producenci podłóg 3 warstwowych. Pełna oferta w naszych salonach.

Przykładowe podłogi trójwarstwowe w ofercie salonów ABCdom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków