Drzwi wejściowe antywłamaniowe

HomeDrzwi wejściowe KrakówDrzwi wejściowe antywłamaniowe

Drzwi antywłamaniowe

Drzwi wejściowe antywłamaniowe stosuje się przede wszystkim w blokach mieszkalnych, wejściach do piwnic i pomieszczeń gospodarczych, gdzie stanowią pierwszą barierę w przypadku potencjalnego włamania.

Producenci drzwi wejściowych antywłamaniowych oferują modele w różnych kolorach i rodzajach oklein. Jednak w przypadku tego rodzaju drzwi najważniejszym parametrem jest klasa antywłamaniowa.  W naszych salonach na przykładach wyjaśnimy, na co zwrócić uwagę, aby spać bezpiecznie.

Drzwi wejściowe

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i tysiące drzwi antywłamaniowych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Drzwi antywłamaniowe akustyczne

Decydując się na bezpieczne drzwi wejściowe w klasie np rc2 warto zwrócić uwagę na parametr akustyczny. Producenci drzwi antywłamaniowe raczej informują o wyciszeniu poszczególnych modeli w ofercie, a prawidłowy montaż drzwi antywłamaniowych- akustycznych pozwala na niwelowanie hałasów dochodzących z klatki schodowej i korytarza.

Klasy drzwi antywłamaniowych

Klasa antywłamaniowa nie jest niczym innym, jak odzwierciedleniem czasu, jaki jest potrzebny włamywaczowi na ich sforsowanie. I tak na przykład najwyższa klasa RC6 charakteryzuje drzwi, które wytrzymują do 20 minut ataku przy użyciu elektronarzędzi, a najniższa RC1N  chroni przed wyłamaniem drzwi przy użyciu siły fizycznej.

Przykładowe drzwi w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków