Panele podłogowe jasne

HomePanele podłogowe KrakówPanele podłogowe jasne

Jasne panele podłogowe

Panele podłogowe są alternatywą dla podłogi drewnianej, tańszą, szybszą, z łatwiejszym montażem. Mogą być drewniane, z fazą, laminowane, o podwyższonych klasach odporności na ścieranie, wreszcie ciemne lub jasne.

Jasne panele podłogowe mogą imitować jasne gatunki drewna np. jesion, sosna, buk, a nawet jasne płytki kamienne. Wzory drewna są różne, różne mogą być też szerokości desek (nawet ponad 20 cm, nieosiągalne dla zwykłego parkietu). Wyboru odpowiedniego wzoru, odpowiedniej faktury najlepiej dokonać w naszych krakowskich salonach, gdzie na miejscu opowiemy i wskażemy różnicę oraz dobierzemy produkt pod każdego klienta.

Podłogi Baltic Wood Kraków

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i setki wzorów paneli podłogowych jasnych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Podłogi Wicanders Kraków

Jasna podłoga z paneli

Panele podłogowe mogą wyglądać jak bielona podłoga drewniana, a obecna jakość nadruku na panelach w niczym nie przypomina nadruku na panelach laminowanych oferowanych 10 czy nawet 20 lat temu. Decydując się na remont podłogi najlepiej naocznie przekonać się, jak wyglądają obecne panele podłogowe.

Jak wybrać najlepsze jasne panele podłogowe?

Jakość i wygląd paneli podłogowych dostępnych w naszych krakowskich salonach podłóg i drzwi docenią Państwo już po pierwszym dotknięciu, a nasi doradcy przybliżą i wyjaśnią każdy niuans techniczny oraz właściwości różnych paneli. Każdy producent ma swoje nazewnictwo i stosuje unikalne technologie. Wiemy, że trudno się w tym wszystkim odnaleźć, dlatego z przyjemnością opowiemy o naszej ofercie.

Przykładowe jasne panele podłogowe w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków