Podłogi ekskluzywne

HomePodłogi drewniane KrakówPodłogi ekskluzywne

Ekskluzywne podłogi i parkiety Chapel Parket

Podłogi Chapel Parket to podłogi, które powstają na indywidualne zamówienie klientów. Podłogi są heblowane ręcznie, co skutkuje unikalnym wyglądem, a barwione są w masie, co sprawia, że kolor jest długotrwały. Podłoga jest na etapie produkcji zabezpieczana olejowoskiem z dodatkiem krzemu, co zwiększa jej odporność na uszkodzenia oraz ułatwia pielęgnację.

Podłogi Chapel Parket dostępne są w formie parkietu, desek warstwowych (które można stosować jako podłogę na ogrzewanie podłogowe) oraz w formie ściennych kasetonów, wszystko po to, aby móc zaoferować swoje ekskluzywne podłogi jak najszerszej grupie odbiorców.

Chapel Parket logo

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i setki wzorów podłóg drewnianych lakierowanych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Ekskluzywne parkiety Kraków

Ekskluzywne podłogi Kraków

Podłogi Chapel Parket to aż 50 kolorów oraz 10 wyjątkowych kolekcji podłóg.

Za każdą kolekcją z oferty Chapel Parket stoi rzemieślnicze wykonanie każdej klepki oraz deski. Ręcznie heblowane, fazowane i skrobane, aby osiągnąć unikalność i wyjątkowość niespotykaną w żadnym innym materiale podłogowym, a także zapewnić niecodzienny i unikatowy wygląd pomieszczeń, w których podłogi Chapel Parket się znajdą.

Aby przekonać się o wyjątkowości oferty podłóg Chapel Parket zapraszamy do naszych salonów, w których zaprezentujemy wzorniki oraz opowiemy o dostępnych wzorach. Nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w wyborze najlepszej podłogi.

Przykładowe ekskluzywne podłogi w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków