Drzwi wejściowe drewniane

HomeDrzwi wejściowe KrakówDrzwi wejściowe drewniane

Drzwi wejściowe drewniane

Drzwi wejściowe mogą być wykonane z różnych materiałów. Te najbardziej prestiżowe i solidne wykonane są z drewna.  Popularne gatunki to sosna, dąb oraz meranti.

Producenci drzwi zewnętrznych z drewna zadbali nie tylko o ich wygląd zewnętrzny, ale również o parametry izolacyjne, akustyczne, jak również o bezpieczeństwo i klasy antywłamaniowe. Mnogość wzorów, wybarwień drewna oraz zastosowanych zdobień w ramie pozwala idealnie dopasować swoje drzwi do wyglądu całego budynku.

Masz problem z wyborem?

Drzwi zewnętrzne z drewna to inwestycja na lata. Jak wybrać najlepsze? Zapraszamy do salonów ABC Dom w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Drzwi drewniane

Nasza oferta na drzwi wejściowe drewniane zawiera propozycje od najlepszych producentów stolarki drewnianej takich, jak Stolmat oraz Erkado. Każdy z producentów w swojej ofercie posiada drzwi drewniane klasyczne, drzwi nowoczesne, drzwi ze zdobieniami oraz gładkie, pełne oraz z przeszkleniami.

Najlepsze drzwi drewniane

Zdajemy sobie sprawę z tego, że oferta na rynku jest bardzo szeroka i trudno samodzielnie porównać wszystkie parametry drzwi tak, aby wybrać te najlepsze dla siebie. W naszych salonach drzwi w Krakowie opowiemy o każdym producencie, wyjaśnimy różnice pomiędzy poszczególnymi modelami oraz wspólnie dokonamy najlepszego wyboru.

Przykładowe drzwi w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków