Drzwi zewnętrzne stalowe | metalowe

HomeDrzwi zewnętrzne KrakówDrzwi zewnętrzne stalowe | metalowe

Drzwi zewnętrzne stalowe

Drzwi zewnętrzne są pierwszą rzeczą, na którą patrzymy wchodząc do domu, tym samym stając się dla budynku elementem dekoracyjnym. W ABC Dom wiemy, że nie tylko sam wygląd drzwi ma znaczenie, a parametry drzwi dla naszych klientów są równie ważne.

Drzwi zewnętrzne stalowe to oferta skierowana głównie do klientów szukających nowoczesnych form. Drzwi stalowe harmonijnie współgrają z nowoczesnym wyglądem budynku oraz całego otoczenia, jak również ogrodzenia. Drzwi metalowe to często drzwi z aluminium, które gwarantuje doskonałe właściwości użytkowe na długie lata, tym samym dając możliwość indywidualnej aranżacji poprzez wybór kolorystyki, wykończenia oraz elementów dodatkowych.

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i tysiące drzwi zewnętrznych metalowych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do salonów ABC Dom w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Drzwi zewnętrzne metalowe

Drzwi stalowe nie ustępują parametrami swoim drewnianym odpowiednikom. Dzięki zastosowaniu materiałów izolacyjnych wypełniających skrzydło oraz montażu progów termoizolacyjnych ograniczamy straty ciepła w pomieszczeniach mieszkalnych. Warte zaznaczenia są również właściwości antywłamaniowe drzwi stalowych. Producenci drzwi stalowych dostarczają wysokiej jakości drzwi z doskonałymi parametrami w każdym interesującym Państwa aspekcie.

Producenci drzwi stalowych

W naszych salonach zamówią Państwo drzwi najlepszych producentów drzwi stalowych w Polsce. W naszej ofercie drzwi KMT – firmy, która jest liderem na polskim  rynku w segmencie metalowych drzwi zewnętrznych. Firmę KMT wyróżnia nowoczesne podejście do projektowania drzwi, estetyka projektów oraz ich funkcjonalność.

Drzwi stalowe Martom to doskonała izolacyjność cieplna, ochrona przed włamaniem, pożarem, dymem oraz hałasem. Estetyka wykonania drzwi Martom została doceniona przez klientów w całej Polsce, a różnorodność tłoczeń, zdobień, przeszkleń i wykończeń zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Przykładowe drzwi zewnętrzne stalowe i metalowe w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków