Drzwi wewnętrzne nowoczesne

HomeDrzwi wewnętrzne KrakówDrzwi wewnętrzne nowoczesne

Drzwi nowoczesne wewnętrzne

Drzwi nowoczesne poszukiwane są przez osoby urządzające swoje wnętrza w duchu minimalistycznym, dla którego zdobienia, dodatkowe elementy dekoracyjne są zbędne, a piękno tkwi w prostocie.

Nowoczesne drzwi często są tylko tłem dla całego wnętrza, a inwestorom wybierającym to rozwiązanie zależy na pasujących do otoczenia drzwiach, które mają spełniać swoją funkcję, być wykonane z najlepszych materiałów i niejako wtapiać się w ścianę.

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i tysiące drzwi antywłamaniowych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Drzwi nowoczesne kolory

Drzwi nowoczesne wybierane są najczęściej w formie drzwi bezprzylgowych, często z magnetycznymi zamkami. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kolorów, faktur oraz rodzajów wykończeń.

Szczegóły naszej pełnej oferty, wszystkie dane techniczne, dostępne wzory oraz marki drzwi dostępne są w naszych salonach drzwi w Krakowie. Zapraszamy na ul. Zakopiańską oraz ul. Meiera.

Przykładowe drzwi wewnętrzne nowoczesne w ofercie salonów ABCdom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków