Podłogi drewniane dębowe

HomePodłogi drewniane KrakówPodłogi drewniane dębowe

Podłogi dębowe Kraków

Dąb to najchętniej wybierany gatunek drewna na podłogę. Podłoga dębowa kojarzy nam się z solidnością oraz trwałością na lata, bez względu na rodzaj podłogi – parkiet, czy też lite deski. Podłoga dębowa to dla wielu z naszych klientów oczywisty wybór.

Bogactwo rodzajów wykończeń, typów podłogi, rozmiarów, rodzajów, klas pozwala w pełni dobrać podłogę do pomieszczenia, a klienci zainteresowani podłogą dębową są zaskoczeni, jak wiele wariantów jest możliwych i jak nawet najmniejszy detal zmienia charakter materiału, tworząc tym samym niespotykany efekty.

Podłogi dębowe Kraków

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i setki wzorów podłóg drewnianych dębowych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Podłogi Łąccy Kraków

Podłogi dębowe – lite i wielowarstwowe

Poza oczywistymi różnicami w klasie, kupując podłogę dębową zastanawiamy się również nad rodzajem podłogi. Czy wybrać podłogę litą, a może warstwową? Wiele zależy od czasu, jaki możemy poświęcić na oczekiwanie na nową podłogę. Lity parkiet dębowy, który wymaga cyklinowania i zabezpieczenia będzie potrzebował więcej czasu, natomiast podłoga warstwowa jest gotowa do użytkowania niemal od razu po ułożeniu.

Producenci podłóg dębowych

Parkiety i deski dębowe Walczak – 80 lat tradycji w drewnie i ciągły rozwój w obróbce drewna zaowocowały doskonałymi produktami cenionymi przez parkieciarzy i klientów. Podłogi Walczak to bardzo dobry wybór w tym segmencie rynku.

Podłogi Łąccy – kaszubska rodzinna firma od lat dostarczająca dębowe podłogi na rynek polski. Jednolamelowa dwuwarstwowa konstrukcja zapewnia stabilną podłogę na wiele lat. Oferta wykończeń od naturalnych, poprzez rustykalne, aż do postarzanych zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Przykładowe podłogi dębowe w ofercie salonów ABCdom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków