Panele podłogowe drewniane

HomePanele podłogowe KrakówPanele podłogowe drewniane

Drewniane panele podłogowe

Drewniane panele podłogowe – są doskonałym pomysłem dla wszystkich tych, którzy marzą o podłodze w drewnie i chcą szybko zrealizować swój zamysł. Podłoga z paneli drewnianych może wyglądać jak posadzka z deski parkietowej, parkietu lub mozaiki parkietowej, a przy tym ułożysz ją w jeden dzień. Nawet samodzielnie.

Panelami drewnianymi są najczęściej nazywane deski warstwowe, które różnią się w budowie od drewnianych paneli laminowanych. W  panelach drewnianych wierzchnią warstwę stanowi drewno, w przypadku parkietów laminowanych rysunek jest nadrukowywany i może imitować zarówno drewno, jak i płytki ceramiczne.

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i setki wzorów paneli podłogowych drewnianych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Podłogi Balterio Kraków

Panele podłogowe z rysunkiem drewna

V-fuga, struktura 3D, widoczne i wyczuwalne dłonią usłojenie, a przy tym wysokie klasy ścieralności oraz długoletnie gwarancje – wszystko to dla komfortu i nieskazitelnego wyglądu paneli podłogowych.

Drewniane panele podłogowe, w przeciwieństwie do drewnianej podłogi litej, można zamontować nawet w pomieszczeniach typowo mokrych, jakimi są łazienka. Quick-Step posiada w ofercie panele z powłoką HydroSeal, która gwarantuje 100% wodoodporność.

Przykładowe drewniane panele podłogowe w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków