Podłogi warstwowe Kraków

Dwu i trójwarstwowe. A nawet z rewolucyjnego hydrocorka.

Salon z podłogami warstwowymi  w Krakowie

Podłogi warstwowe dwu- lub trójwarstwowe to idealne rozwiązanie, jeśli zależy nam na podłodze drewnianej, ale długotrwałe oczekiwanie na montaż, cyklinowanie oraz zabezpieczenie nie wchodzą w grę.

Podłogi warstwowe są gotowe do użytkowania, co oznacza, że już na etapie produkcji w fabryce ich wierzchnia warstwa jest zabezpieczana warstwami lakieru lub olejowosku. Po ułożeniu można swobodnie cieszyć się nową podłogą.

podlogi-barlinek-krakow-9

Podłogi dwuwarstwowe

Dwuwarstwowość deski podłogowej sprawia, że podłoga mniej „pracuje’, a tym samym nie dochodzi do jej wypaczenia i deformacji. Idealne rozwiązanie na ogrzewanie podłogowe.

podlogi-barlinek-krakow-8

Podłogi trójwarstwowe

Deski trójwarstwowe składają się z cienkiej warstwy ozdobnej oraz dwóch prostopadle przyklejonych do siebie warstw spodnich gwarantujących większą stabilność deski.

podłogi-wicanders-3

Podłogi hydrocork

Idealne rozwiązanie do remontowanych pomieszczeń, gdzie nie ma możliwości lub czasu na usunięcie poprzedniej podłogi – Hydrocork – wodoodporny i niezwykle wytrzymały.

podlogi-korkowe-krakow-6

Podłogi korkowe

Ekologiczne, drewniane rozwiązanie na podłogi to panele korkowe. Trwałe, dostępne w wielu wykończeniach oraz kolorach.

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i tysiące wzorów podłóg warstwowych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Salon ul. Meiera Kraków

Salon ul. Zakopiańska Kraków