Podłogi warstwowe Kraków

Dwu i trójwarstwowe. A nawet z rewolucyjnego Hydrocorka.

Salon z podłogami warstwowymi  w Krakowie

Podłogi warstwowe dwu- lub trójwarstwowe to idealne rozwiązanie, jeśli zależy nam na podłodze drewnianej, ale długotrwałe oczekiwanie na montaż, cyklinowanie oraz zabezpieczenie nie wchodzą w grę.

Podłogi warstwowe są gotowe do użytkowania, co oznacza, że już na etapie produkcji w fabryce ich wierzchnia warstwa jest zabezpieczana warstwami lakieru lub olejowosku. Po ułożeniu można swobodnie cieszyć się nową podłogą.

Podłogi Barlinek kraków
Podłogi Barlinek kraków

Podłogi dwuwarstwowe

Dwuwarstwowość deski podłogowej sprawia, że podłoga mniej “pracuje’, a tym samym nie dochodzi do jej wypaczenia i deformacji. Idealne rozwiązanie na ogrzewanie podłogowe.

Podłogi Barlinek kraków

Podłogi trójwarstwowe

Deski trójwarstwowe składają się z cienkiej warstwy ozdobnej oraz dwóch prostopadle przyklejonych do siebie warstw spodnich gwarantujących większą stabilność deski.

Podłogi Wicanders Kraków

Podłogi hydrocork

Idealne rozwiązanie do remontowanych pomieszczeń, gdzie nie ma możliwości lub czasu na usunięcie poprzedniej podłogi – Hydrocork – wodoodporny i niezwykle wytrzymały.

Podłogi korkowe Kraków

Podłogi korkowe

Ekologiczne, drewniane rozwiązanie na podłogi to panele korkowe. Trwałe, dostępne w wielu wykończeniach oraz kolorach.

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i tysiące wzorów podłóg warstwowych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Salon ul. Meiera Kraków

Salon ul. Zakopiańska Kraków