Schody drewniane

Piękno naturalnego materiału

Schody drewniane | Kraków

Nasze salony to miejsca, w których zawsze mogą Państwo liczyć na specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru podłóg i drzwi, ale również na kompleksową ofertę. Staramy się, aby w ABC Dom można było zakupić najlepsze produkty na podłogi, a także, aby nasza oferta pokrywała w 100% Państwa oczekiwania. Dlatego dodaliśmy do naszego asortymentu możliwość zamówienia tradycyjnych schodów drewnianych.

Współpracujemy z najlepszymi stolarzami i stolarniami. Starannie selekcjonujemy drewno, dobieramy najlepsze środki zabezpieczające, a charakter schodów, ich wygląd, rodzaj zastosowanego drewna możemy dopasować do Państwa życzeń. W ABC Dom można zamówić schody z drewna krajowego, a także egzotycznego.

Nasz zespół przygotuje dla Państwa wycenę, montażyści dokonają dokładnych pomiarów, a także zamontują drewniane stopnie w domu lub mieszkaniu.

Schody dywanowe Kraków

Szukasz idealnego rozwiązania na schody drewniane?

Zastanawiasz się, jaki rodzaj schodów dębowych wybrać? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy dostępne rozwiązania i doradzimy. Zamontować też możemy!

Schody drewniane dywanowe Kraków

Schody drewniane na betonie | Kraków

Tradycyjne schody, na których stopnie są układane na uprzednio przygotowanym podłożu betonowym wylanym na etapie budowy. Ten rodzaj schodów to klasyczne i ponadczasowe rozwiązanie, często spotykane w polskich domach.

Najczęściej zamawiane są schody składające się ze stopnic, których nosek jest delikatnie wysunięty, tym samym dając większą płaszczyznę spoczynkową. Materiałem wykańczającym schody są podstopnice, które mogą być wykonane z tego samego materiału, jak stopnica, czyli z drewna, lub podstopnice mogą pozostać niewykończone, pomalowane na kolor ścian, co zapewni lekkość całej konstrukcji.

Schody dywanowe | Kraków

Poza tradycyjnymi stopniami układanymi na betonowej wylewce, coraz popularniejsze stają się schody dywanowe, które wbrew nazwie nie są pokryte okładziną dywanową, ale drewnem. O schodach dywanowych mówimy, kiedy stopnica oraz podstopnica wykonane są z tego samego materiału i stykają się ze sobą pod kątem prostym.

Schody dywanowe swoją popularność zawdzięczają wrażeniu lekkości, jaki wprowadzają do pomieszczenia, przy jednoczesnym genialnym efekcie wizualnym.

Polecamy naszych montażystów schodów drewnianych.

Wykonamy pomiary, doradzimy, a także zamontujemy.

Przykładowe schody drewniane w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska

Dane Kontaktowe

ul. Zakopiańska 58

30-418 Kraków

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 10:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 16:00

Salon ul. Meiera

Dane Kontaktowe

ul. Meiera 11

31-236 Kraków

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 10:00 – 19:00
Sob: 9:00 – 14:00

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków