Drzwi wejściowe nowoczesne

HomeDrzwi wejściowe KrakówDrzwi wejściowe nowoczesne

Drzwi zewnętrzne nowoczesne

Nowoczesne budownictwo coraz częściej pojawia się w w naszym otoczeniu. Nie tylko budynki jednorodzinne budowane są w tym stylu, ale również apartamentowce, czy też budynki wielorodzinne. Takie nowoczesne, oszczędne w formie bryły wymagają zastosowania nowoczesnych elementów dodatkowych takich jak nowoczesne drzwi zewnętrzne.

Poprzez nowoczesne nie mamy na myśli tylko wyglądu, choć zapewne jest to pierwsze skojarzenie, które przychodzi do głowy.

Poprzez nowoczesne, w ABC Dom mamy na myśli również technologie zastosowane do produkcji, które sprawiają, że drzwi nie powodują niepotrzebnych strat ciepła lub chronią prywatność mieszkańców.

Masz problem z wyborem?

Szukasz nowoczesnych i energooszczędnych drzwi? Wiemy, jak wybrać najlepsze! Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie.

Drzwi nowoczesne

Drzwi nowoczesne zewnętrzne posiada w swojej ofercie wielu producentów. Takie nowoczesne w wyglądzie drzwi mogą być zrobione w całości z drewna, mogą również być stalowe z imitująca drewno okleiną lub być dopasowane kolorystycznie do stolarki okiennej i w całości pokryte np. szarym lub grafitowym lakierem.

Producenci drzwi dają możliwość zamontowania w drzwiach nowoczesnych systemów zabezpieczeń takich jak elektroniczny system zabezpieczeń w postaci zamka biometrycznego, zamka elektromechanicznego lub też wizjer cyfrowy.

Przykładowe drzwi nowoczesne w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków