Drzwi zewnętrzne z szybą

HomeDrzwi zewnętrzne KrakówDrzwi zewnętrzne z szybą

Drzwi zewnętrzne z szybą stalowe

Drzwi zewnętrzne posiadające w skrzydle przeszklenie to idealne rozwiązanie w sytuacji, kiedy w wiatrołapie lub jego bezpośrednim sąsiedztwie nie posiadamy źródła dziennego światła. Dodatkowe doświetlenie wnętrza poprzez nawet najmniejszą szybę w drzwiach pozwala cieszyć się  promieniami w środku.

Drzwi stalowe z przeszkleniem lub też drzwi wykonane z aluminium mają surowy, industrialny charakter idealnie pasujący do nowoczesnego budownictwa, czy to wielorodzinnego, czy też indywidualnego. Drzwi z szybą oferowane przez ABC Dom w Krakowie posiadają poza atrakcyjnym wyglądem, doskonałe parametry termiczne oraz akustyczne.

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i tysiące drzwi zewnętrznych z szybą do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do salonów ABC Dom w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Drzwi zewnętrzne z szybą drewniane

Drzwi drewniane z przeszkleniem to propozycja dla klientów ceniących tradycyjne rozwiązania. W drewnianych skrzydłach montowane są tradycyjne szyby, jak również przeszklenia w formie witraży, szyb refleksyjnych czy z ornamentami. Szyby zastosowane do szkleń w drzwiach są to oczywiście szyby antywłamaniowe.

Drzwi zewnętrzne z przeszkleniem

Producentem doskonałych drzwi zewnętrznych drewnianych, w których można zastosować dodatkowe przeszklenia jest firma Stolmat. Rzemieślnicza precyzja z jaką wykonane są drzwi Stolmatu została już doceniona przez wielu naszych klientów. Firma Stolmat do swoich drzwi montuje jedno-, dwu-, a nawet trójkomorowe szyby zespolone, zdobione piaskowaniem lub fazowaniem. Witraże również są dostępne w ich ofercie.

Przykładowe drzwi zewnętrzne z szybą w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków