Lite podłogi drewniane

HomePodłogi drewniane KrakówLite podłogi drewniane

Podłogi lite Kraków

Podłoga lita drewniana to dla wielu klientów ABC Dom jedyny i najlepszy wybór.  Podłoga z litego drewna to gwarancja długoletniego użytkowania bez konieczności wymiany, a jedynie renowacji. Drewniana podłoga lita bez względu na rodzaj – parkiet, czy też lite deski to produkt dla osób ceniących naturalne materiały we wnętrzach.

Podłoga lita może przybrać formę parkietu, ułożonego w różne wzory, a sposobów ułożenia parkietu jest całkiem sporo, nie wspominając już o różnej szerokości dostępnych klepek, które po ułożeniu dadzą również odmienny efekt.

Lita podłoga to również deski, których szerokość oraz długość dopasowujemy do pomieszczenia, ale które w niezwykły sposób podkreślą nowoczesność i przestrzeń we wnętrzu.

Podłogi dębowe Kraków

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i setki wzorów podłóg drewnianych litych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Podłogi Finishparkiet Kraków

Podłogi dębowe, jesionowe i egzotyczne – lite

W salonach ABC Dom posiadamy szeroki wybór drewna litego krajowego, europejskiego oraz egzotycznego. Dąb, jesion, buk, merabau, teak – w różnych wykończeniach, szerokościach oraz długościach.

Ekskluzywne drewno lite

Ekskluzywne, ręcznie robione, przy użyciu tradycyjnych metod oraz narzędzi stolarskich podłogi drewniane Antique Oak to produkt, którym można się zachwycić już przy pierwszym kontakcie. Propozycja Antique Oak to z pewnością wyjątkowy produkt, na który warto poczekać.

Przykładowe podłogi drewniane lite w ofercie salonów ABCdom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków