Podłogi drewniane Kraków

Naturalne podłogi drewniane | Parkiety | Deski lite

Salon z podłogami drewnianymi w Krakowie

Drewno na podłodze, w przeciwieństwie do płytek lub kamienia oraz bez względu na rodzaj i kolor, wprowadza do pomieszczenia ciepło i przytulność.

Obecna oferta producentów podłóg drewnianych jest tak bogata we wzory, rodzaje drewna, wykończenia, że możemy śmiało zadeklarować, że każdy szukający drewnianej podłogi znajdzie wymarzoną dla siebie, a  przede wszystkim pasującą do wnętrza i podkreślającą jego piękno.

Naszą ofertę na podłogi drewniane mogą Państwo zobaczyć w dwóch miejscach w Krakowie, przy ul. Meiera 11 oraz ul. Zakopiańskiej 58.

Podłoga drewniana Antique model MANOR

Antique

Ręcznie robione, przy użyciu tradycyjnych narzędzi ślusarskich podłogi Antigue Oak to nasza ekskluzywna oferta na podłogi drewniane z charakterem.

Panele bambusowe

Podłogi drewniane bambusowe

Drewno bambusowe i podłogi z bambusa wkroczyły do naszych domów całkiem  niedawno zdobywając uznanie w oczach ludzi, którym na sercu leży troska o środowisko naturalne.

podlogi-laccy-1

Podłogi drewniane dębowe

Podłogi dębowe to klasyka w naszym kraju. Dąb uznawany jest za najlepszy materiał na podłogę, a postrzegamy go tak, głównie ze względu na jego właściwości i twardość.

podlogi-walczak-8

Podłogi drewniane wzór jodła

Sposobów na ułożenie parkietu jest bardzo dużo, ale jodełka od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Elegancka, podkreślająca status pomieszczenia podłoga drewniana w jodełkę.

podlogi-laccy-7

Podłogi drewniane lakierowane

Podłogi lakierowane przez wiele lat królowały w naszych domach. Eleganckie, na wysoki połysk kojarzyły się z trwałością na lata. Obecnie lakier  może być również matowy lub półmatowy.

podlogi-laccy-6

Podłogi drewniane lite

Lite drewno, parkiet, deski to materiały dla osób szukających dobrych rozwiązań na wiele lat. Lite parkiet można kilkukrotnie poddać procesowi renowacji bez konieczności wymiany podłogi drewnianej.

podlogi-barlinek-krakow-4

Podłogi drewniane na ogrzewanie

Podłogi drewniane na ogrzewanie podłogowe muszą dobrze przewodzić ciepło i mieć niski współczynnik skurczu. Wśród podłóg drewnianych znajdziemy dla Państwa takie, które nadają się na ogrzewanie

podlogi-laccy-10

Podłogi drewniane olejowane

Olej na podłodze drewnianej przebojem wkroczył do polskich domów, detronizując tym samym królujący lakier. Olej to naturalne wykończenie, łatwe do miejscowej renowacji i utrzymaniu w czystości.

podlogi-walczak-4

Podłogi drewniane parkiety

Parkiet to najczęściej wybierana podłoga przez osoby zainteresowane drewnem w pomieszczeniu. Lita podłoga drewniana daje możliwość kilkukrotnego cyklinowania i odświeżania wyglądu pomieszczenia.

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i tysiące wzorów podłóg i parkietów drewnianych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Salon ul. Meiera Kraków

Salon ul. Zakopiańska Kraków