Podłogi drewniane Kraków

Naturalne podłogi drewniane | Parkiety | Deski lite

Salon z podłogami drewnianymi w Krakowie

Drewno na podłodze, w przeciwieństwie do płytek lub kamienia oraz bez względu na rodzaj i kolor, wprowadza do pomieszczenia ciepło i przytulność.

Obecna oferta producentów podłóg drewnianych jest bogata we wzory, rodzaje drewna oraz rodzaje wykończeń. Możemy śmiało zadeklarować, że każdy szukający drewnianej podłogi w Krakowie znajdzie wymarzoną dla siebie, a  przede wszystkim pasującą do wnętrza i podkreślającą jego piękno.

Naszą ofertę na podłogi drewniane mogą Państwo zobaczyć w dwóch miejscach w Krakowie, przy ul. Meiera 11 oraz ul. Zakopiańskiej 58.

Podłogi Łąccy Kraków

Dlaczego warto odwiedzić nasz salon z podłogami w Krakowie?

Tworząc nasze sklepy, wiedzieliśmy, że chcemy prezentować wszystkie możliwe okładziny podłogowe nie będące płytkami ceramicznymi i wykładzinami dywanowymi. Postawiliśmy na podłogi drewniane i panele podłogowe. Jednak to drewno, zarówno w postaci parkietów, jak i gotowych warstwowych podłóg drewnianych, skradło nasze serce. Dlatego chcieliśmy stworzyć najładniejszą ekspozycję podłóg w Krakowie, prezentującą ofertę wyselekcjonowanych producentów.

Dlaczego selekcja producentów podłóg drewnianych jest ważna? Dzisiejsze podłogi z drewna to już nie tylko proste klepki drewniane w formie parkietu (choć również), ale przygotowane panele z kilku warstw różnych gatunków drewna, odpowiednio klejone, suszone, impregnowane, szczotkowane, a nawet postarzane. Już na etapie produkcji producent przygotowuje podłogę lakierując ją twardymi lakierami lub olejami, tym samym tworząc dla klienta gotową podłogę warstwową. Wzorniki przygotowanych w ten sposób podłóg można zobaczyć, a nawet wypożyczyć w naszych krakowskich salonach z podłogami. Co więcej przygotowana w fabryce powłoka chroniąca drewnianą podłogę ma zdecydowanie lepsze właściwości niż ta, którą możemy osiągnąć w domach i mieszkaniach.

Ale oprócz oferty, najważniejszym elementem naszych salonów z podłogami jest obsługa. To nasi sprzedawcy i montażyści pomagają dokonać najlepszego wyboru podłogi drewnianej, zarówno z uwzględnieniem parametrów, miejsca ułożenia podłogi, jak i estetyki. Szkolenia dotyczące podłóg w naszych krakowskich salonach to podstawa.

Naszą ofertę podłóg drewnianych skomponowaliśmy tak, aby każdy poszukiwany przez klientów wzór podłogi, popularny kolor, czy wykończenie znalazły się w naszych salonach z podłogami w Krakowie.

Producenci w naszej ofercie to firmy z wieloletnim, a nawet wielopokoleniowym doświadczeniem w branży podłóg. Oferowana przez nich jakość została już wielokrotnie doceniona przez setki zadowolonych klientów, do grona których chcemy zaprosić również Państwa. Mamy pewność, że zakupione u nas podłogi drewniane spełnią Państwa oczekiwania i staną się ozdobą każdego wnętrza.

Podłogi drewniane w ofercie ABC Dom

Podłoga drewniana Antique model MANOR

Podłoga postarzana

Ręcznie robione, przy użyciu tradycyjnych narzędzi ślusarskich – podłogi postarzane, w tym podłogi Antigue Oak to nasza oferta na podłogi drewniane z charakterem.

Panele bambusowe

Podłogi drewniane bambusowe

Drewno bambusowe i podłogi z bambusa wkroczyły do naszych domów całkiem  niedawno zdobywając uznanie w oczach ludzi, którym na sercu leży troska o środowisko naturalne.

Podłogi Łąccy Kraków

Podłogi drewniane dębowe

Podłogi dębowe to klasyka w naszym kraju. Dąb uznawany jest za najlepszy materiał na podłogę, a postrzegamy go tak, głównie ze względu na jego właściwości i twardość.

Podłogi Walczak Kraków

Podłogi drewniane wzór jodła

Sposobów na ułożenie parkietu jest bardzo dużo, ale jodełka od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Elegancka, podkreślająca status pomieszczenia podłoga drewniana w jodełkę.

Podłogi Łąccy Kraków

Podłogi drewniane lakierowane

Podłogi lakierowane przez wiele lat królowały w naszych domach. Eleganckie, na wysoki połysk kojarzyły się z trwałością na lata. Obecnie stosowane lakiery mogą być również matowe lub półmatowe.

Podłogi Łąccy Kraków

Podłogi drewniane lite

Lite drewno, parkiet, deski to materiały dla osób szukających dobrych rozwiązań na wiele lat. Lite parkiet można kilkukrotnie poddać procesowi renowacji bez konieczności wymiany podłogi drewnianej.

Deska Barlinecka Kraków

Podłogi drewniane na ogrzewanie

Podłogi drewniane na ogrzewanie podłogowe muszą dobrze przewodzić ciepło i mieć niski współczynnik skurczu. Wśród podłóg drewnianych znajdziemy dla Państwa takie, które nadają się na ogrzewanie

Podłogi Łąccy Kraków

Podłogi drewniane olejowane

Olej na podłodze drewnianej przebojem wkroczył do polskich domów, detronizując tym samym królujący lakier. Olej to naturalne wykończenie, łatwe do miejscowej renowacji i utrzymaniu w czystości.

Podłogi Walczak Kraków

Podłogi drewniane parkiety

Parkiet to najczęściej wybierana podłoga przez osoby zainteresowane drewnem w pomieszczeniu. Lita podłoga drewniana daje możliwość kilkukrotnego cyklinowania i odświeżania wyglądu pomieszczenia.

Podłogi fornirowane Kraków

Podłogi fornirowane

Podłogi fornirowane to wyjątkowo odporne na uderzenia i zarysowania podłogi. Znane i lubiane w krajach skandynawskich, stają się coraz popularniejsze również u nas.

Ekskluzywne podłogi Kraków

Podłogi ekskluzywne

Unikalne, o pięknym rysunku drewna, selekcjonowane i poddawane starannej obróbce i zabezpieczeniu. W naszych salonach wyjątkowa propozycja z górnej półki.

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i tysiące wzorów podłóg w Krakowie oraz parkietów drewnianych do wyboru w naszych salonach. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów z podłogami w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Salon ul. Zakopiańska

Dane Kontaktowe

ul. Zakopiańska 58

30-418 Kraków

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 10:00 – 19:00
Sob: 10:00 – 16:00

Salon ul. Meiera

Dane Kontaktowe

ul. Meiera 11

31-236 Kraków

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 10:00 – 19:00
Sob: 9:00 – 14:00

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków