Drzwi wejściowe stalowe | metalowe

HomeDrzwi wejściowe KrakówDrzwi wejściowe stalowe | metalowe

Drzwi wejściowe stalowe

Drzwi wejściowe są zawsze wizytówką i pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę wchodząc. Stanowią również w bryle budynku element dekoracyjny. Jednak nie tylko sam wygląd drzwi ma znaczenie. Warto zwrócić szczególną uwagę na parametry poszczególnych modeli.

Drzwi wejściowe stalowe to ukłon głównie w stronę klientów szukających nowoczesnego wyglądu i spójności w wyglądzie budynku. Drzwi metalowe często wybierane są do nowoczesnej architektury – przyjmują wtedy bardziej surowy pozbawiony elementów dekoracyjnych wygląd, często w kolorze grafitowym lub ciemnoszarym, ale warto pamiętać, że drzwi stalowe mogą również doskonale imitować drzwi drewniane, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości oklein.

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i tysiące drzwi zewnętrznych metalowych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do salonów ABC Dom w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Drzwi wejściowe metalowe

Drzwi metalowe to produkty, w których producenci drzwi stosują najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić użytkownikom doskonałe parametry użytkowe.  Izolacja cieplna dla zmniejszenia strat ciepła z budynku,  izolacja akustyczna dla spokoju i komfortu mieszkańców oraz zabezpieczenia antywłamaniowe z nowoczesnymi i atestowanymi zamkami w najwyższych klasach antywłamaniowych.

Producenci drzwi stalowych

W naszych salonach zamówią Państwo drzwi najlepszych producentów drzwi stalowych w Polsce. W naszej ofercie drzwi KMT – firmy, która jest liderem na polskim  rynku w segmencie metalowych drzwi zewnętrznych. Drzwi z oferty KMT wyróżnia solidna konstrukcja oraz estetyka wykonania.

Drzwi stalowe Hormann to propozycja dla klientów ceniących dobre rozwiązania i nowoczesne technologie zastosowane do produkcji drzwi. Ofertę Hormann wyróżnia również kompleksowość, w ofercie drzwi do piwnic, pomieszczeń gospodarczych oraz drzwi wejściowe.

Przykładowe drzwi metalowe w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków