Drzwi przesuwne wewnętrzne

HomeDrzwi wewnętrzne KrakówDrzwi przesuwne wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne przesuwne

Rozwiązaniem dla nowoczesnych wnętrz są drzwi wewnętrzne przesuwne. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu, które w sytuacji tradycyjnych drzwi musimy poświęcić jako przestrzeń niezbędną do otwarcia i zamknięcia drzwi.

Drzwi przesuwane mogą Państwo zamówić w dwóch wariantach. Pierwszym rozwiązaniem dostępnym w naszych salonach drzwi w Krakowie są drzwi, które poruszają się po specjalnej szynie umieszczonej na suficie lub ścianie. Szyna jest obudowana w sposób estetyczny i niewidoczny dla patrzących.

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i tysiące modeli przesuwnych naściennych i ukrytych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy modele drzwi i doradzimy. Zamontować też możemy!

Drzwi przesuwne naścienne

Drzwi przesuwające się wzdłuż ściany to dodatkowy element dekoracyjny dla pomieszczenia. Drzwi dostępne w tej opcji mogą mieć charakter nowoczesny lub klasyczny. Polecamy galerię drzwi poniżej, znajdą tam Państwo kilka inspiracji wprost z naszych salonów. Wszystkie dostępne tam modele można zamówić w ABC Dom. Szczegóły u naszych doradców.

Drzwi przesuwne ukryte w ścianie

Drugim rozwiązaniem są drzwi przesuwne, które po otwarciu chowają się w ścianie, a tym samym stają się niewidoczne dla oka. Takie rozwiązanie jest szczególnie polecane w sytuacji, kiedy nie ma miejsca na drzwi klasyczne, a także przesuwające się wzdłuż ściany. Jedynym warunkiem do zamontowania tego rodzaju drzwi przesuwnych jest miejsce w ścianie na specjalną kasetę, w której chowają się drzwi.

Przykładowe drzwi przesuwne w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków