Podłogi Natur Floor

Wyjątkowe i unikalne parkiety i deski drewniane

Podłogi Natur Floor

Naturalne materiały podłogowe to zawsze dobry wybór. Ponadczasowe, ciepłe w dotyku i ekologiczne. To tylko trzy z najważniejszych zalet drewnianych podłóg. Jako ABC Dom jesteśmy przedstawicielem wyjątkowej marki podłóg drewnianych – NATUR FLOOR – która w swojej ofercie posiada wyjątkowej jakości parkiety oraz deski podłogowe. Wszystko po to, abyś mógł zachwycać się swoją podłogą każdego dnia. Podłogą, która pochodzi wprost z natury.

Natur Floor oferuje klasyczne i znane od setek lat materiały na podłogi. W ofercie znajdziesz dębowe parkiety oraz deski podłogowe. Wszystkie materiały są pokryte olejowoskiem, który tworzy na ich powierzchni unikalną warstwę, będąca połączeniem zabezpieczenia powierzchni drewna i dekoracji lub lakierem. Podłoga pokryta olejowoskiem pozwala na jej wysoki komfort użytkowania bez obawy o uszkodzenie drewna, a jednocześnie nasycone nią widoczne usłojenie i struktura drewna zostają unikanie podkreślone i wydobyte.

Parkiet od Natur Floor może być ułożony klasycznie, a także w jodełkę klasyczną lub francuską. Natomiast deski posiadają czterostronną fazę, która delikatnie podkreśla ich wyjątkowość. Deski oraz parkiet można zamówić w kolorach, od bielonych, których nasycenie jasnym kolorem sprawia, że widoczne jest tylko usłojenie, poprzez klasyczne naturalne wykończenia, a na orzechowym wybarwieniu kończąc.

Parkiety oraz deski są dostępne w różnych szerokościach oraz długościach, dlatego istnieje możliwość ścisłego dopasowania końcowego wyglądu podłogi do wnętrza oraz przygotowanego projektu. Dodatkowo istnieje możliwość określenia klasy drewna, co pozwala na wybór między dużym, widocznym, rustykalnym usłojeniem, a jednolitym wyglądem z niewielką ilością widocznych słojów.

Natur Floor

Masz problem z wyborem podłogi?

Poszukujesz podłóg firmy Natur Floor? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie, pokażemy je na żywo. Mamy setki wzorników, różne wykończenia, znamy się na parametrach technicznych. Zamontować też możemy!

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków