Panele podłogowe v-fuga

HomePanele podłogowe KrakówPanele podłogowe v-fuga

Panele z v-fugą Kraków

Panele z v-fuga są już standardem, przynajmniej wśród tych które imitują deski z drewna. Czym jest v-fuga? To niewielkie ścięcie dwóch lub czterech krawędzi na każdym panelu, które wizualnie wpływa na odbiór podłogi i sprawia że trudno odróżnić panel od naturalnego drewna.

V-fugi w panelach podłogowych  nie można porównać do fugi, która jest między płytkami ceramicznymi. Rowek jest naprawdę niewielki, ale różni się w zależności od szerokości deski i producenta. Aby w pełni wyrobić sobie zdanie na temat paneli z v-fugą najlepiej zobaczyć je na żywo. Dlatego już w tym miejscu zapraszamy do naszych krakowskich salonów. Mamy ciekawą i stale aktualizowaną ekspozycję paneli podłogowych.

Podłogi Swiss Krono Kraków

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i setki wzorów paneli podłogowych z v-fugą do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Podłogi Swiss Krono Kraków

Czy v-fuga się brudzi?

Z rozmów z klientami kupującymi panele podłogowe możemy powiedzieć, że panele z V- fugą nie brudzą się bardziej niż standardowe panele. Warto mieć na uwadze również fakt, że wybierając v-fugę nie będą mieć Państwo problemu z uszczerbieniami na krawędzi paneli, które mogą się pojawić w czasie użytkowania. Krawędź jest estetycznie wykończona.

Zastosowanie v-fugi na panelach sprawia, że podłoga doskonale imituje drewniane deski i jest praktycznie wizualnie nie do odróżnienia od drewnianego odpowiednika. Wszystkim nieprzekonanym polecamy poniższą galerię lub też odwiedziny w naszych salonach podłóg i drzwi.

Przykładowe panele podłogowe z v-fugą w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków