Drzwi wejściowe do mieszkania

HomeDrzwi wejściowe KrakówDrzwi wejściowe do mieszkania

Drzwi wejściowe do mieszkania

Drzwi wejściowe do mieszkania w bloku muszą posiadać, poza atrakcyjnym wyglądem, który jest niewątpliwie często stawiany na pierwszym miejscu, doskonałe parametry izolacyjne oraz akustyczne. Akustyka drzwi, a tym samym ochrona przed dochodzącymi z klatki schodowej/korytarza odgłosami to ważny element wpływający na późniejszy komfort użytkowania.

Obecna oferta producentów drzwi wejściowych do mieszkań w bloku oraz apartamentowców jest bardzo bogata w modele oraz rodzaje wykończeń. Poza aspektem wizualnym warto zwrócić uwagę na odpowiednie klasy antywłamaniowe oraz dodatkowe zabezpieczenia oferowane przez producentów drzwi.

Drzwi wejściowe

Masz problem z wyborem?

Wybór jednego modelu z tysięcy drzwi wejściowych do mieszkań to zadanie niełatwe. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Porozmawiajmy o parametrach i dostępnych modelach.

Drzwi wejściowe antywłamaniowe oraz akustyczne

Wybierając drzwi do mieszkania warto zaufać rozwiązaniom oferowanym przez producentów drzwi, którzy dostosowują swoje rozwiązania do konkretnych sytuacji. Drzwi do mieszkania z pewnością muszą być dźwiękoszczelne gwarantujące komfort mieszkańcom, zapewniające dobrą izolację termiczną przed chłodem z zewnątrz, a jednocześnie przed utratą ciepła z mieszkania oraz antywłamaniowe zabezpieczające nasze mienie.

Montaż drzwi wejściowych do mieszkania

Nawet najpiękniejsze drzwi posiadające najwyższą klasę antywłamaniową z doskonałą izolacją termiczną i akustyczną mogą zostać nieprawidłowo zamontowane, co spowoduje, że cały trud włożony w  zakup dobrych drzwi pójdzie na marne. Jeśli szukają Państwo kompleksowego wykonawcy, który doradzi najlepsze rozwiązania oraz posiada certyfikowanych montażystów, zapraszamy do nas.

Przykładowe drzwi do mieszkania w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków