Panele podłogowe dębowe

HomePanele podłogowe KrakówPanele podłogowe dębowe

Dębowe panele na podłogę

Panele podłogowe są bardzo praktycznym rozwiązaniem i pozwalają uzyskać ciekawą i przede wszystkim trwałą podłogę. Specyficzna budowa paneli (kilka warstw różnych utwardzonych żywic)  sprawia, że są odporne na ścieranie, zarysowania, a nawet uderzenia.

Dąb rustykalny, dąb antyczny, dąb klasyczny… różne grubości paneli podłogowych dębowych, różne wykończenia (np. bielony panel dębowy lub panel z v-fugą) powodują, że wybranie podłogi na podstawie zdjęcia to trudne zadanie. Zapraszamy do naszych krakowskich sklepów, gdzie na żywo można zobaczyć i porównać rozwiązania wiodących producentów dębowych paneli podłogowych.

Podłogi Swiss Krono Kraków

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i setki wzorów paneli podłogowych dębowych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Podłogi Balterio Kraków

Dębowe podłogi laminowane

Panele laminowane dębowe to najbardziej klasyczne i najczęściej wybierane rozwiązanie na podłogę. Piękny i niepowtarzalny rysunek drewna, niezmieniający odcienia kolor drewna, trwałość oraz szybki montaż to tylko kilka z niewątpliwie długiej listy zalet paneli podłogowych.

Producenci dębowych paneli podłogowych

Państwa uwadze szczególnie polecamy panele firm Pergo oraz Quick-Step. Szeroka oferta wykończeń, wybarwień, rysunków drewna oraz bardzo dobre właściwości użytkowe to powody, dla których posiadamy je w swojej ofercie. Zapraszamy do naszych salonów podłóg i drzwi w Krakowie, opowiemy o wszystkich detalach związanych z panelami podłogowymi.

Przykładowe dębowe panele podłogowe w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków