Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe

HomeDrzwi zewnętrzne KrakówDrzwi zewnętrzne antywłamaniowe

Drzwi antywłamaniowe zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, które posiadamy w ofercie to propozycja skierowana do klientów budujących domy jednorodzinne. Drzwi takie muszą się charakteryzować doskonałymi parametrami, ponieważ są wystawione na bezpośrednie działanie czynników zewnętrznych.

Drzwi zewnętrzne do domu to pierwsza bariera dla niepowołanych osób, która w sposób skuteczny musi chronić nasze życie oraz mienie. Przed zakupem drzwi należy zastanowić się, jakiego typu zabezpieczenia szukamy, czyli jaka klasa antywłamaniowa nas interesuje. W salonach ABC Dom w Krakowie wyjaśnimy na co zwrócić uwagę, aby spać bezpiecznie.

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i tysiące drzwi zewnętrznych antywłamaniowych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Drzwi zewnętrzne do domu

Oprócz klas antywłamaniowych producenci bezpiecznych drzwi nie zapomnieli o perfekcyjnym wyglądzie, doskonałych parametrach cieplnych, izolacji akustycznej oraz doskonałych materiałach użytych do produkcji drzwi, aby klienci mieli pewność wyglądu przez długi czas.

Klasy drzwi antywłamaniowych

Klasa antywłamaniowa drzwi to norma, która w prosty i czytelny sposób mówi nam, jakiego rodzaju zabezpieczenia możemy się spodziewać po konkretnym modelu drzwi. Wyróżniamy klasy od RC 1 do RC 6. W przypadku najniższej klasy mamy pewność, że nasze drzwi zatrzymają przypadkowego włamywacza, który używa siły fizycznej do wtargnięcia do naszego domu. Natomiast najwyższa klasa RC6 pozwala nam spać spokojnie nawet w przypadku działania przygotowanego w elektronarzędzia o dużej mocy włamywacza, który w sposób zaplanowany próbuje wtargnąć do naszego lokalu.

Przykładowe drzwi zewnętrzne antywłamaniowe w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków