Podłogi drewniane jodła

HomePodłogi drewniane KrakówPodłogi drewniane jodła

Podłogi drewniane w jodełkę

Podłogę drewnianą można ułożyć na wiele sposobów, a sposób ułożenia zależy tylko i wyłącznie od preferencji inwestora i projektu wnętrza. Poszukując odpowiedniego sposobu ułożenia parkietu można odnieść wrażenie, że metod układania jest bardzo dużo, ale po bliższym zapoznaniu się ze wzorami, to pierwsze wrażenie znika.

Jednym ze wzorów, często wybieranym do tradycyjnego wystroju pomieszczeń jest wzór w jodłę. Tego typu sposób układania ma również wiele wariantów, np. jodła klasyczna, podwójna, a nawet potrójna oraz jodła francuska. Sama idea pozostaje taka sama i ciężko ją pomylić z innym sposobem układania podłogi drewnianej, ale różnice są w detalach (sposobie stykania się dwóch klepek).

Podłogi Walczak Kraków

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i setki wzorów podłóg drewnianych dębowych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Podłoga drewniana Antique model LISTO

Podłoga w jodełkę

Podłoga w jodełkę może być ułożona z różnej szerokości klepek. Najczęściej spotyka się dość wąską klepkę, ale nie jest to wymogiem i w przypadku szerszych egzemplarzy również taki sposób ułożenia może być zastosowany. Szersze klepki będą na pewno wyglądać niestandardowo i optycznie powiększą pomieszczenie.

W ABC Dom posiadamy parkiety dębowe, jak również i jesionowe, które idealnie będą nadawały się do wykonania tego typu ułożenia. O szczegóły naszej oferty oraz montaż warto pytać naszych doradców w salonach podłóg i drzwi.

Przykładowe podłogi drewniane w jodełkę w ofercie salonów ABCdom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków