Drzwi wewnętrzne klasyczne

HomeDrzwi wewnętrzne KrakówDrzwi wewnętrzne klasyczne

Klasyczne drzwi wewnętrzne

Drzwi klasyczne to oferta dla klientów szukających drzwi w stylu rezydencjonalnym. Drzwi takie wykonane są z drewna lub pokryte są fornirem, często wyposażone w ościeżnice z dodatkowymi elementami ozdobnymi. Dodatkowo mogą być wyposażone w szyby fazowane dwustronnie, co wprowadza do wnętrza niesamowitą grę światła.

Klasyczne drzwi wewnętrzne w ofercie ABC Dom to ekskluzywna propozycja dla klientów szukających nieszablonowych i ponadczasowych form. Drzwi klasyczne dostępne są również w formie dwuskrzydłowej do szerokich otworów drzwiowych.

Drzwi klasyczne Kraków

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i tysiące drzwi wewnętrznych klasycznych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy wzorniki i doradzimy. Zamontować też możemy!

Drzwi klasyczne Kraków

Drzwi klasyczne drewniane

Klasyczne drzwi z litego drewna mogą być gładkie, z wyraźnym rysunkiem słojów lub też zdobione płycinami oraz dekoracyjnymi listwami. Zazwyczaj klienci zamawiający ten typ drzwi decydują się również na zdobione opaski wokół drzwi, które nadają drzwiom dodatkowej, luksusowej oprawy.

Decydując się na klasyczne drzwi z drewna warto pamiętać, że jest to inwestycja na lata. Drzwi drewniane są odporne na uszkodzenia i można śmiało powiedzieć, że czas działa na ich korzyść. Wszystkich, którzy oczekują perfekcyjnego wyglądu pragniemy uspokoić – drzwi drewniane można w łatwy sposób odświeżyć czy też odnowić.

Przykładowe klasyczne drzwi wewnętrzne w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków