Drzwi zewnętrzne drewniane

HomeDrzwi zewnętrzne KrakówDrzwi zewnętrzne drewniane

Drzwi drewniane

Drzwi zewnętrzne drewniane to propozycja dla klientów ceniących właściwości i wygląd naturalnych materiałów. W ofercie ABC Dom w Krakowie drzwi drewniane wykonane z drewna dębowego, sosnowego oraz meranti.

Drzwi z drewna pod względem parametrów nie ustępują swoim metalowym odpowiednikom. Wysokie klasy antywłamaniowe, niskie współczynniki przenikania ciepła oraz doskonała akustyka to tylko kilka z zalet drzwi drewnianych.

Drzwi zewnętrzne Kraków

Masz problem z wyborem?

Dziesiątki producentów i tysiące drzwi zewnętrznych drewnianych do wyboru. Jak wybrać te najlepsze? Zapraszamy do naszych salonów w Krakowie. Wyjaśnimy niuanse, pokażemy modele drzwi i doradzimy. Zamontować też możemy!

Drzwi zewnętrzne drewniane Kraków

Ciepłe drzwi drewniane

Decydując się na drzwi z drewna warto zapoznać się z charakterystyką każdego rodzaju drewna wykorzystywanego do produkcji. Drzwi dębowe będą miały wyższą cenę niż sosnowe, ale ich twardość, a co za tym idzie mniejsza podatność na uszkodzenia zrekompensuje poniesiony wyższy koszt. Zwolennicy sosny uważają natomiast, iż jest to materiał cieplejszy niż meranti , czy dąb.

Bez względu jaki rodzaj drewna Państwo wybiorą, w ABC Dom służymy pomocą w wyborze spośród naszego asortymentu.

Klasy drzwi antywłamaniowych

Klasa antywłamaniowa nie jest niczym innym jak odzwierciedleniem czasu jaki jest potrzebny włamywaczowi na ich sforsowanie. I tak na przykład najwyższa klasa RC6 charakteryzuje drzwi które wytrzymują do 20 minut ataku przy użyciu elektronarzędzi, a najniższa RC1N  chroni przed wyłamaniem drzwi przy użyciu siły fizycznej.

Przykładowe drzwi w ofercie salonów ABC Dom

Salon ul. Zakopiańska Kraków

Salon ul. Meiera Kraków